Artykuły powiązane

Czasami wystarczy prosty pomysł, aby zaczarować rzeczywistość i wywołać uśmiech na twarzach najbliższych. Tak jest w przypadku helowych balonów, które mogą posłużyć jako dekoracja ślubu, wesela oraz główny rekwizyt podczas sesji zdjęciowych.

Balony idealnie wpiszą się w niemal każdą ceremonię. Dzisiaj chcemy pokazać wam, jak mogą wyglądać w przestrzeniach ślubno-weselnych.

Dla każdego
W jaki sposób wprowadzić balony na ślub i wesele? Pierwszy pomysł to kupienie po jednym balonie dla każdego z gości. Para młoda może mieć mini pęki. Podczas zdjęć zbiorowych powiewające kule będą wyglądały bajecznie.

Dla wybranych
Balony mogą być wręczone określonym osobom, dzięki czemu zostaną one wyróżnione. Na tej wyjątkowej liście powinni znaleźć się rodzice pary młodej, rodzeństwo, ale także druhny i drużbowie i, rzecz oczywista, nowożeńcy.

Kolorowo czy nie?
Pęki balonów mogą być jedno lub wielokolorowe. W przypadku pierwszym najczęściej para młoda stawia na biel lub przewodni kolor wesela. W drugim narzeczeni wybierają rozmaite, kolorowe balony, które finalnie tworzą wielobarwną, wesołą kulę balonów.

Rozmiar
Najczęściej balony kupowane są w standardowych wielkościach. W obecnym sezonie lansowane są większe rozmiary, w kształcie kul. To istne okrągłe bomby, które wyglądają obłędnie. Do was należy wybór, na co postawicie. Dopuszczalne są także miksy, które wyglądają bosko.

Powrót do dzieciństwa
Balony wywołają szczery uśmiech na twarzach wszystkich, bez wyjątku. Szczery uśmiech zagości u każdego, tego możecie być pewni. Tak prosty dodatek, kojarzący się z dzieciństwem, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesie was w beztroskie czasy i uwolni w was ukryte pokłady dziecięcej radości.

Sesje zdjęciowe
Balony będą idealnym rekwizytem podczas ślubnych sesji zdjęciowych. Świetnie sprawdzą się także podczas sesji narzeczeńskich lub wieczorów panieńskich, a także kawalerskich.