Artykuły powiązane

Stylizacja panny młodej
Możliwości na wykorzystanie motywu jest bardzo dużo. Począwszy od aplikacji na sukni ślubnej, poprzez ozdobę włosów (z woalką lub bez), na butach skończywszy (kolorowe lub z delikatnym piórkiem jako ozdobą).

Motyw przewodni może pojawić się w kompozycji kwiatowej czy artystycznej biżuterii. Warto rozważyć makijaż z wykorzystaniem wyrazistych kolorów kojarzących się z tym wyjątkowym dodatkiem. Natomiast wszelkie niezbędne drobiazgi, które przydadzą się podczas długiego dnia, można schować do kopertówki lub innej małej torebeczki z motywem pawiego pióra.

Małe co nie co dla pana młodego
Motyw przewodni można zaakcentować poprzez odpowiedni kolor stroju pana młodego. Uzupełnieniem może być przypinka z pawim piórkiem (nawiązanie do bukietu panny młodej). Alternatywnie pozostają do wykorzystania wpisująca się w panujący klimat stylistyczny mucha, krawat lub skarpetki. Będzie nieszablonowo, ale elegancko.

Zaproszenia i podziękowania
Zaproszenia i podziękowania z motywem piór nawiążą do przewodniego tematu. Możecie spróbować zaprojektować papeterię ślubną sami. Warto także przejrzeć gotowe kolekcje. Może znajdziecie wzór, który skradnie wasze serca ;)

Udekorowani
W kościele należy postawić na subtelność. Wodze fantazji można puścić dekorując salę weselną. Pawie pióra powinny pojawić się na stołach czy w candy barze. Warto pamiętać o backdrop, czyli przestrzeni znajdującej się za parą młodą. Ona też powinna być w odpowiedni sposób wykorzystana.

Słodki deser
Tort weselny może pojawić się w dwóch odsłonach. Albo na marcepanowej masie znajdzie się motyw przewodni naniesiony przez sprawnego cukiernika. Druga opcja to udekorowanie tortu za pomocą prawdziwych pawich piór.

Uczestnicy
Dopełnieniem całości mogą być stroje dla druhenek. Sukienki w odcieniach turkusu, granatu i oberżyny będą idealne. Należy pamiętać także o miniaturowych bukiecikach dla każdej z dziewcząt.