Artykuły powiązane

Hazelnut to przedostatni kolor z tegorocznej palety Instytutu Pantone, któremu chciałam poświęcić swoją uwagę. Nie bez powodu zajmę się nim właśnie teraz. Jest to odcień, który wspaniale wpisze się w aurę końca lata i początku zachwycającej jesieni.

Orzechowo mi
Hazelnut (14-1315), czyli innymi słowy orzech laskowy to ciepły, spokojny, niezwykle przyjemny odcień, który niesie ze sobą skojarzenia z kolorem ziemi. Skoro tak, to oznaczy, że jest uniwersalną, ponadczasową barwą.

Według Pantone
Specjaliści z Instytutu Pantone wyrazili opinię, że Hazelnut jest kolorem łączącym ze sobą wszystkie pory roku, co jeszcze dobitniej wskazuje na jego uniwersalizm.
Ten lekko rozbielony odcień brązu jest wyjątkowo szykowny, elegancki i delikatny.

Weselne okoliczności
Jako przewodni kolor ślubu i wesela Hazelnut sprawdzi się w stu procentach. Fantastycznie ociepli wnętrza, będzie też wymarzonym tłem dla innych kolorów. Jeżeli nie jesteście przekonani do ślubnej bieli, Hazelnut będzie wymarzonym zastępstwem.

Idealna tematyka
Hazelnut wspaniale wpisze się w przyjęcia weselne w klimatach związanych z naturą jak choćby styl rustykalny czy ekologiczny. Będzie też odpowiedni na eleganckie, szykowne przyjęcia.

Państwo młodzi
Chcąc włączyć orzechowy odcień do swojej ślubnej garderoby państwo młodzi będą mieli dość szerokie pole do popisu. Panna młoda może pokusić się np. o kreację w kolorze laskowych orzechów. A wersji minimalistycznej może postawić na buty, szal, ozdobę fryzury, orzechowy makijaż lub lakier na paznokciach.
Pan młody w beżowym garniturze będzie wyglądał niezwykle szykownie. Minimalistyczne wykorzystanie Hazenut może się skupić na np. poszetce, muszce, pasku w wybranym kolorze.

Smakołyki
Zaproście Hazelnut na swoje wesele.

Niech pojawi się w postaci makaroników, lizaków, karmelków i oczywiście weselnego tortu, a wszystko w orzechowych kolorach i smakach. Do tego obowiązkowe capuccino, a jako drink wieczoru zaserwujcie gościom likier orzechowy (np. baileys).