Artykuły powiązane

Definicja
Twórcy corocznego raportu amerykańskiego Instytutu Pantone z Laurie Pressman na czele opisują Lapis Blue jako przenośnik energii, przenikający wszystko wewnętrznym blaskiem. Ten chabrowy odcień jest silny i intensywny. Niektórym może kojarzyć się z oceaniczną tonią.

Energetyczny dodatek
Ze względu na swoją wyrazistość Lapis Blue zdecydowanie lepiej sprawdzi się jako dodatek na delikatnym tle. Dzięki temu akcesoria w tym odważnym kolorze mającym bliskie pokrewieństwo z odcieniem kobaltowym będą przyciągały wzrok i wybiją się na pierwszy plan.

Kompozycje
Lapis Blue będzie pięknie wyglądał w zestawieniu ze ślubną bielą. Śmiały duet stworzy z jasnym odcieniem zieleni. Udaną kompozycję z różem, kolorem żółtym oraz innymi odcieniami niebieskiego.

Dla kogo
Lapis Blue, wyrażający wewnętrzną moc, jest dedykowany silnym i pewnym siebie kobietom, które śmiało idą przez życie.

Ślubne wydanie
Lapis Blue może zaistnieć na waszym ślubie i weselu w dość szerokim zakresie. Jednak z tak mocnym odcieniem należy być ostrożnym i uważać na zachowanie odpowiednich proporcji. W dekoracjach Lapis Blue może zagościć w postaci dodatków kwiatowych, papeterii ślubnej, ale także w stylizacjach państwa młodych (marynarka, dodatki do sukni, bukiet, ozdoba do włosów, , cienie do powiek, lakier do paznokci). Catering weselny może być zaakcentowany przez wybrany odcień dzięki borówkom amerykańskim, jagodom i smakołykom na bazie tychże owoców.