Autor Wątek: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała  (Przeczytany 35266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« dnia: 6 Września 2009, 23:27 »
WITAM WSZYSTKICH NA MOIM ODLICZANIU
Już od prawie dwóch lat jestem forumowiczką, a dziś właśnie nadszedł ten dzien , kiedy mając w perspektywie 300 dni do naszego ślubu, otwieram własny wątek odliczania :-)
Mam nadzieję, że przyłączycie sie do mnie i wraz z waszymi cennymi uwagami i poradami, baaardzo dobrze przygotuję się, do tego najważniejszego dnia w moim życiu :-)

Na początek powiem coś o nas :-)

Jesteśmy parą od 25.10.2002 roku :) Zaręczyliśmy się w grudniu 2007 roku :-)  niedługo później ustaliliśmy datę ślubu i  od tej pory zaczęły się nasze przygotowania do tego wielkiego dnia :-) Wkrótce po zaręczynach trafiłam na to forum i już wiele ciekawych rzeczy się stąd dowiedziałam. Postanowiłam więc założyć własne odliczanie. Mam nadzieję, że znajdą się osoby którę będą mnie tu odwiedzać :)
Z Rafałem poznaliśmy się w szkole :) Jest ode mnie o rok starszy. Od początku coś między nami zaiskrzyło i ta iskra tli się do dziś w naszych serduszkach :) bardzo miło wspominamy te lata, kiedy każdą przerwę spędzaliśmy razem na szkolnym parapecie, a resztę dnia po zajęciach odwiedzaliśmy się nawzajem. teraz jesteśmy na etapie szukania własnego mieszkania, żeby przed ślubem mieć już gotowy, własny kącik :-)

Następnym razem postaram się opowiedzieć wam jak wyglądało nasze poznanie się i naszę "zadręczyny" ;) na razie życzę wszystkim dobrej nocki. A na koniec może nas przedstawię :)

PROSZĘ PRZECZYTAĆ REGULAMIN ODNOŚNIE ROZMIARU ZDJĘĆ !
« Ostatnia zmiana: 8 Września 2009, 23:22 wysłana przez ela »

Offline Olucha

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6455
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Września 2009, 07:44 »
Będę podczytywała  ;)

Offline julenka

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3592
  • Płeć: Kobieta
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Września 2009, 11:58 »
Ja też chętnie będę tutaj zaglądała :)

Witam śliczną parę! :)

Offline ismenka1986

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.10.2009
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Września 2009, 12:04 »
Melduję się:)

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Września 2009, 15:26 »
Bardzo mi miło że mnie ktoś odwiedził :) Witajcie
Miałam coś  napisać o tym jak się poznaliśmy :)

Dużo w sumie pisania nie mam bo nie była to jakaś porywająca sytuacja.

Co tydzień wszystkie dziewczyny z naszej paczki chodziły na imprezy do pobliskiego baru :) Osoby które są z zagłębia mogą kojarzyć GLORIĘ na mydlicach Pd :) Teraz w tym miejscu jest jakiś inny bar. Mój PM , wraz ze swoimi kumplami tez tam przychodził. Nie raz tańczyliśmy ze sobą, później w szkole się spotykaliśmy i było bardzo miło :) Czekaliśmy tylko na kolejny piątek. Aż nadszedł ten w którym się zbliżyliśmy do siebie.( Od razu mówię że byliśmy dziećmi i to było niewinne zbliżenie :D ). Byliśmy dziećmi , które oczywiście wcześniej cos chlapnęły i były lekko zawiane :) Idąc na tą imprezę nic nie planowałam. Nie patrzyłam na  Rafała w ten sposób, jak by miał być moim chłopakiem, bo w szkole był uważany za maczo. Miał dużo dziewczyn wcześniej, mimo młodego wieku i że tak powiem… przebierał dalej. Tej nocy tańczyliśmy długo ze sobą. Prawie się nie rozchodziliśmy. W końcu R wziął mnie za rękę i zeszliśmy z parkietu usiąść sobie i porozmawiać :) Miałam tysiące motylków w brzuchu bo już trochę inaczej na niego patrzyłam. Przytulił mnie i tak spokojnie sobie siedzieliśmy i gadaliśmy. Po jakimś czasie usłyszeliśmy, że leci jakaś wola piosenka. R zaproponował żebyśmy zatańczyli. Tańczyliśmy tak jedną ,potem drugą wolną piosenkę. Nie wiem czemu, ale DJ się zaciął i puszczał kolejne :) więc nie schodziliśmy z parkietu. Pamiętam jak dziś, że jedną z nich była staaara piosenka backstreet boys. Sama nie wiem jak to się stało, ale nagle w tym samym momencie zaczęliśmy zbliżać się policzkami. Delikatnie, pomalutku, coraz bliżej ust. Musnęliśmy się tymi ustami delikatnie i zaczęliśmy się całować. Nie raz wcześniej widziałam całujące się na disco pary i zawsze jakoś mnie to odpychało. Tym razem jednak czułam się jak w bajce. Nie myślałam, że ktoś mnie widzi. Po prostu było nam bardzo dobrze. Później jeszcze poleciały dwie piosenki w tym dilema - nely and kely rowland. Do końca tej imprezy bawiliśmy się tylko razem.
Gorzej było na następny dzień. Czułam się baaardzo źle bo życzliwe koleżanki wytłumaczyły mi , że dla R to było w formie zabawy i żebym sobie nie robiła nadziei :) Było mi wstyd. Strasznie się czułam. W tym dniu był mecz na hali w szkole. Poszlam tam. Siedziałam sobie i w pewnym momencie zobaczyłam, że przyszedł mój PM. Wtedy już całkiem się podłamałam, bo zachowywał się jakby mnie nie znał. Nie miałam wyjścia,uwierzyłam dziewczyną i zaczełam go unikać. Trwało to ponad tydzień. Nie szliśmy w kolejny piątek do Glorii bo było święto. W szkole przed nim uciekałam, prawie z klasy nie wychodziłam, więc nie było możliwości porozmawiać. Myślałam, że nie ma na nic szans i tylko pośmiewisko z siebie zrobiłam. Jednak na początku kolejnego tygodnia idąc do klasy musiałam przejść obok miejsca gdzie siedział R z kumplami. Byłam sama. Rzuciłam tylko ogólne cześć i szłam dalej. Wtedy Rafał ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zawołał mnie, wyszedł do mnie, złapał za ręce. Staliśmy tak jakiś czas kilka metrów od jego znajomych. Powiedział, że musimy pogadać. Był bardzo miły i tak jakoś od spotkania do spotkania zaczęliśmy budować naszą znajomość :)
Ale się rozpisałam :) W sumie nic ciekawego nie było, ale i tak bardzo miło wspominam te chwile. Uciekam trochę się poruszać. Pozdrawiam wszystkich poniedziałkowo.
[/color]

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Września 2009, 15:46 »
Jak tylko czas pozwoli będę zaglądała i oczywiście komentowała   ;)
[/url]
[/url]

Morgan
  • Gość
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Września 2009, 16:22 »
Witam Dąbrowiaków :P melduję się w wąteczku ;)

Offline lovelusia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 301
  • Płeć: Kobieta
  • * LoVe * FaMiLy * ;*
  • data ślubu: Już razem ;*
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Września 2009, 16:38 »
jestem i  ja;)


Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Września 2009, 18:17 »
Ja też będę częstym gościem :D

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #9 dnia: 7 Września 2009, 20:29 »
Melduję się  :D

Mamy podobny staż związkowy  :) U mnie od 29.11.2002r  :)

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #10 dnia: 8 Września 2009, 08:55 »
HELLO   :przytul: :przytul: :przytul:
:skacza:

Czy kolejna Dąbrowianka się może dołączyć? :)


Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #11 dnia: 8 Września 2009, 09:18 »
Mysikróliczek -rzeczywiście :) ale nie tylko staż mamy podobny ... gust też  :) Podoba mi się dokładnie taka wiązanka jaką masz jako zdjęcie główne :)

aagaa - super :) bardzo się cieszę że jesteś :)

W ogóle wszystkim dziękuje że mnie odwiedziłyście :) dzisiaj postaram się cos napisać jak wrócę do domku :) teraz muszę wyjść z moim grubym pieskiem i na trening :) aha ... i jeszcze powysyłać rzeczy które na allegro sprzedalam :) pozdrawiam

ORTOGRAFIA!
« Ostatnia zmiana: 8 Września 2009, 15:19 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline ejotek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7247
  • Płeć: Kobieta
  • ONLY YOU
  • data ślubu: 03.10.2009
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Września 2009, 10:07 »
też będę podczytywać :) bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i młodo wyglądasz

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Września 2009, 11:35 »

aagaa - super :) bardzo się cieszę że jesteś :)

dziękuję :) -> jakże mogło by mnie nie być u Ciebie :P
 :przytul: :przytul: :przytul:

czekam na dalsze relacje :)


Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #14 dnia: 8 Września 2009, 13:25 »
Ale walnęłam byka. Staż przez rz :D tak szybko to pisałam że nawet nie zauważyłam :D Od razu was przepraszam, bo od jakiegoś czasu nie chodzę do szkoły i z każdym miesiącem mam coraz większe problemy z ortografią :) Z tej okazji zaczęłam grać w literaki na kurniku :-) może mi się cos poprawi :-) No i znów zacznę studia. Tak normalnie powinnam być już na 4 roku na AWF-ie , ale po pierwszym roku zrezygnowałam. Stwierdziłam ,że to jednak nie dla mnie. Ta uczelnia wysysała ze mnie wszystkie siły jakie miałam.

ejotek - młodo wyglądam, bo w sumie jestem młoda. Mam 22 lata :-) Niektórzy mówią, ze może trochę za wcześnie na ślub, ale ja jestem już prawie 7 lat z moim R i nie wyobrażam sobie innego życia :-)

Tak w ogóle R oświadczył mi się w wigilię 2007. Od tamtej pory przygotowujemy się do tego dnia :) Pamiętam jak dziś, że wszyscy mówili nam, że tak dziwnie ustalać ślub na ponad 2.5 roku do przodu. Mówili, że jeszcze do tej pory kilka razy się rozejdziemy i zejdziemy :-) trochę nas wyśmiewali, ale my wiedzieliśmy że nie mają racji. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja ,żebyśmy myśleli o rozejściu się. Zresztą, nikt nie znał realiów jakie panują w biznesie ślubnym. Jak się chce fajną salę w okresie letnim (bo tylko taki wchodzi u nas w grę), to trzeba o wszystkim myśleć wcześniej. Nam też chodziło o to, żeby wcześniej uzbierać kasę na mieszkanie. Właśnie u mojego R w firmie rozparzają opcje kredytu dla nas i zaczynamy się rozglądać za własnym gniazdkiem :) Już się nie mogę doczekać kiedy zamieszkamy razem. Wiem że na początku będzie wojna, ale jestem pewna, że ją przetrwamy :)

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Września 2009, 13:42 »
Kinguś jak widać wszystkim się nie dogodzi i zawsze się znajdą "przychylni" którzy będą marudzić - a to za wcześnie, a to za późno, a to za duże wesele, a to za małe itd...
Ważne żeby mieć w tym wszystkim swój rozum i zdanie i żebyście Wy mieli taką samą opinię!

To gdzie to wesele ? Czekamy na szczegóły  :tupot:


Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #16 dnia: 8 Września 2009, 13:54 »
kiniadg milo Cię poznać. chyba nie miałyśmy okazji spotkać się w innym wątku. z wielka przyjemnością będą do ciebie zaglądać o ile nie masz nic przeciwko temu:)
Pozdrawiam

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #17 dnia: 8 Września 2009, 14:05 »
Hehe, też nieraz słyszeliśmy, że jest jeszcze tyle czasu, ale żeby mieć wesele w okresie letnim, to właśnie z takim wyprzedzeniem trzeba rezerwować ;) 
Choć ja ostatnio przejeżdżałam obok restauracji, w której będziemy mieć swoje wesele, a że była sobota to pomyślałam że wejde i zobaczę jak jest sala przystrojona. Pogadałam chwilę z właścicielką, i ona do mnie że nasze wesele dopiero za rok, więc jeszcze tyyyle się może zdarzyć, już myślałam, że powie, jeszcze możecie się państwo rozstać ;)

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #18 dnia: 8 Września 2009, 14:13 »
aagaa - na szczęście mamy taki sam gust. Chcemy duże wesele zaplanowane tak, żebyśmy i my i nasi goście dobrze sie bawili :-) oby się udalo :-) oboje uwielbiamy imprezy typu - wesele :) nie możemy juz sie doczekać swojego :) pierwsze plany były na czerwiec 2009, ale opamiętaliśmy się, że do tej pory nie będzie mieć szans na mieszkanie. Dla nas ten 03.07.2010 będzie baaardzo wyczekany :-)

zabawex - bardzo mi miło że będziesz mnie odwiedzać :)

KaKa85 - my już byliśmy pare razy na sali. Też właścicielka się podśmiewywała, że jeszcze tyle czasu, a my o takich szczegołach myślimy. Ale cóż. Jesteśmy trochę napaleni na tą naszą imprezkę.  Co do terminu, to ja mogę tylko czerwiec, ewentualnie pierwszą połowę lipca. Później już nie bardzo mi pasuję, więc tym bardziej musialam przypilnować tych terminów które mi odpowiadały :)

ok wieczorkiem coś jeszcze popiszę, bo lecę jeszcze do mojego R i na drugi trening :)

na dzisiejsze popołudnie zostawiam wam  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline julenka

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3592
  • Płeć: Kobieta
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Września 2009, 14:21 »
Krysiu nic się nie przejmuj gadaniem ludzi, czas tak szybko leci.. lepiej, że zaczeliście tak wcześnie przygotowania do tego dnia niż potem mielibyście żałować, że terminy są pozajmowane.. :)

Byłabym zapomniała - wychowałam się w Dąbrowie na mydlicach właśnie, w Glorii czasem bywałam, do tego mamy tyle samo latek - więc może nawet się znamy ;D

Buziaki przesyłam  :-* :-* :-*

Offline ejotek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7247
  • Płeć: Kobieta
  • ONLY YOU
  • data ślubu: 03.10.2009
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Września 2009, 14:40 »
dałabym Ci mniej niż 22latka :)
ja jestem z kolei udręczyciel wszystkich z ortografii, więc jeśli chcesz mogę i Ciebie się "czepiać" ;) na priv
To fajnie, że tak wcześnie macie wszystko zaplanowane i pewność bycia razem  :) ja miałam kiedyś tak zaplanowane, ale się posypało więc całe szczęście że była tylko ustalona przez ans data i nic nie załatwione. Dlatego teraz wymyśliliśmy ślub w styczniu no i dopiero na 3.10 udało nam się wszystko zgrać w jeden termin, ale chcemy być razem, mieszkamy razem, i nie musimy mieć lata - jest ok :)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #21 dnia: 8 Września 2009, 14:44 »
Poprawną pisownię bardzo poprawia czytanie książek, niesamowicie to pomaga - a do tego jaka to frajda  ;D

U nas pierwsze plany były na wrzesień 2009, ale to nie wyszło niestety, jakoś za późno z tym wszystkim ruszyliśmy, no i już terminy pozajmowane a my właściwie nie mieliśmy jeszcze jakoś pomysłu na ten ślub. I będzie sierpień 2010 i bardzo się z tego cieszę :)

Buziaczki zostawiam  :-*

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Września 2009, 15:47 »
melduję się w odliczanku :)

Offline Agii_87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • Otworzyłeś moje serce i uratowałeś moją duszę :*
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #23 dnia: 8 Września 2009, 16:17 »
witam lipcową przyszłą pannę młodą i również sie melduje :) miłego popołudnia :)

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #24 dnia: 8 Września 2009, 23:20 »
julenka O widzisz :) może się znamy. A do ktorej szkoły chodziłaś?

ejotek - no faktycznie wyglądam młodo :) nie raz mnie pytaja o dowód jak alkohol kupuję :) do tego jestem niska :)

mysikróliczek jeśli chodzi o książki, to ja bardzo lubię czytać :-) właśnie jestem na etapie "ostatniego wykładu" Randy Pausch. Duzo osób mi polecało.Podobno fajna :)
Co do daty, to w sumie lepiej wyszlo, bo macie przynajmniej dużo czasu żeby się spokojnie przygotować :-)

wiśniowa i Agii_87  witajcie :)

 

Offline katrishja

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 861
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2009
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #25 dnia: 9 Września 2009, 07:55 »
Dołączam sie tutaj koniecznie :D
kasia



Offline ejotek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7247
  • Płeć: Kobieta
  • ONLY YOU
  • data ślubu: 03.10.2009
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #26 dnia: 9 Września 2009, 11:37 »
kiniadg - też jestem niska i też czasem pytają mnie o dowód :)
książki pożeram tonami...teraz tylko mam przerwę, bo brak czasu

Offline julenka

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3592
  • Płeć: Kobieta
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #27 dnia: 9 Września 2009, 11:42 »
julenka O widzisz :) może się znamy. A do ktorej szkoły chodziłaś?

Do trójeczki :) a mieszkałam na Dąbrowskiego w "30" :)

Morgan
  • Gość
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #28 dnia: 9 Września 2009, 14:11 »
co nowego?:)

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: 03.07.2010 ... STEP BY STEP, DAY BY DAY Krysi i Rafała
« Odpowiedź #29 dnia: 9 Września 2009, 22:14 »
I ja się melduję ;-)