Witam.
Wieczorem jednak zaczął mnie brzuch boleć więc łyknęłam jedna tabletkę.
Jutro mam sie pojawić kontrolnie u lekarza więc go zapytam czy brać cąay czas czy tylko wtedy gdy boli.
---------------------------------------------------
Ależ dziś było milutko:)
Na dworze szaro-buro ale ja jakoś tak się wyśmienicie czułam, radośnie i ... no tak fajnie:)
Powędrowałam do kuchni zrobić śniadanko i włączyłam radio, a że leciała fajna muzyka to .... potańczyłam sobie z widelcem w jednej i serkiem w drugiej ręce

Myszorkowi się chyba spodobało bo po śniadaniu on urządził sobie poranek taneczny w brzuchu;)
Na obiad pojechaliśmy do moich rodziców i przy okazji "oblukałam" świeżo wymalowany pokój dla małego:) Zapowiada sie fajniutko:)
Przyszła też moja babcia, z kórą się już dawno nie widziałam i całe towarzystwo wdało się w dyskusję na temat tego na kogo warto głosować :/ Dobrze, ze nie trwało to zbyt długo bo nie lubię takich rozważań.
Poszliśmy spełnić obywatelski obowiązek i wróciliśmy do domku.
--------------------------------------------
Jutro na 10.00 do lekarza, sprawdzimy czy nic się złego nie dzieje i czy misiowi się na świat nie śpieszy. Potem fryzjer dla M i małe zakupy.
Całuski!!!!!!!!!!!!