Powszechność zabiegów takich jak makijaże permanentne czy tatuaże niesie ze sobą ryzyko w postaci niezadowalającego efektu końcowego. Na szczęście w dzisiejszych czasach w dość prosty sposób można temu zaradzić. Z pomocą przychodzą nam technologiczne rozwiązania, dzięki którym bezboleśnie można pozbyć się zarówno tatuażu jak i makijażu permanentnego.

L’Or to szczecińska sieć salonów fryzjerskich. Jednym z nich jest klimatyzowany salon umiejscowiony w 250 letniej kamienicy przy ul. Sławomira 16.

 

W 2020 roku minie dekada odkąd Anna Sobczyk zaistniała w branży beauty ze swoimi usługami. Przez te dziesięć lat Studio Nefretti zyskało renomę oraz grono zadowolonych i co ważne wiernych klientek. A wszystko to dzięki ciężkiej pracy, nieustającej pasji, stawianiu sobie wciąż nowych wyzwań i ambitnych celów przez panią Annę – wielbicielkę ponadczasowego piękna i elegancji.

 

Ciepłe miesiące to czas, na który czekamy z utęsknieniem. Długie dni, słońce, spotkania z przyjaciółmi, relaks, wypady nad morze, nad jezioro. W momencie, gdy my korzystamy w pełni z uroków lata, nasze włosy są narażone na niekorzystne czynniki zewnętrzne, które mogą spowodować, że jesienią ich stan znacznie się pogorszy.

 

Wyznaczenie daty ślubu potrafi być najskuteczniejszym motywatorem do wprowadzenia w życie dawno temu obiecanych sobie zmian. Ale uwaga! Przemiany należy przeprowadzać z głową i, jeżeli jest to potrzebne, z pomocą profesjonalistów, którzy w razie potrzeby skorygują nasze poczynania.

 

Pajączki to problem dokuczający osobom z każdym rodzajem cery. Emocje przed ślubem, nagłe zmiany temperatury, wysyłek fizyczny – wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra zaczyna się czerwienić szczególnie na twarzy i tu najczęściej spotykamy się z problemem rozszerzonych lub pękniętych naczynek. Dlaczego?

 

Po długich miesiącach rozważań i zastanawiania się nad laserową depilacją w końcu podjęłam decyzję i zapisałam się na zabieg. Post factum chodziła mi po głowie jedna myśl: Dlaczego tak długo zwlekałam?

Salony Fryzjerskie L’Or to blisko dwadzieścia lat historii. Te dwie dekady to spełnianie marzeń o wysokiej klasy fryzjerstwie, owocna współpraca z marką L’Oréal Professionnel, nieustanne doskonalenie stylistów, ciągłe poszerzanie wiedzy - technik cięcia, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz nowości i niespodzianki dla swoich klientów.

 

Arosza Instytut Urody Beauty&Hair to elegancki salon stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy w przyjemnej atmosferze i w profesjonalny sposób chcą zadbać o swój wygląd i zdrowie.

 

Odpowiednia i przemyślana stylizacja paznokci może sporo mówić o nas - o naszym nastroju, nastawieniu, hobby czy... np. kulinarnych preferencjach. Zabawne zdobienie paznokci dobrze zrobi każdej z nas. Dzisiaj kilka propozycji na typowo letni manicure. Jesteście gotowe?


L’Or to szczecińska sieć salonów fryzjerskich. Tym razem zapraszamy do salonu umiejscowionego w kompleksie Baltica Wellness&SPA.Męska depilacja przestaje być tematem tabu. Panowie coraz częściej depilują się zarówno w domu, jak i w profesjonalnych salonach. Do niedawna temat usuwania owłosienia u mężczyzn ograniczał się do omawiania kwestii związanych z goleniem zarostu na twarzy. Mężczyźni dostrzegli jednak liczne zalety związane z usuwaniem włosków na ciele i coraz chętniej poddają się takim zabiegom.

Oprócz fachowego cięcia i koloryzacji równie ważne są kosmetyki stosowane w codziennej pielęgnacji włosów. Na sezon jesienno-zimowy Studio L’Or proponuje linię Oléo-Relax od Kérastase.

 

 

Salony Fryzjerskie L’Or to blisko dwadzieścia lat historii. Te dwie dekady to spełnianie marzeń o wysokiej klasy fryzjerstwie, ciągła i owocna współpraca z marką L’Oréal Professionnel, nieustanne, szeroko pojęte doskonalenie stylistów, ciągłe poszerzanie wiedzy - technik cięcia, koloryzacji i pielęgnacji włosów. A wszystko po to by klient, który przekroczy próg jednego z czterech szczecińskich salonów fryzjerskich L’Or, wyszedł po wizycie w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił na kolejne zabiegi.

 

Koniec lata i jesień kojarzą się z przepiękną paletą nasyconych kolorów. Dla lekkiego kontrastu chciałam zaproponować spokojne i naturalne pomysły na jesienny manicure.

 

W dniach 9 i 10 czerwca w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbyło się wydarzenie branżowe dla fryzjerów. Gościem specjalnym była pochodząca z Sankt Petersburga stylistka fryzur i wizażystka, ambasadorska marek BaByliss Pro i Kérastase - Daria Uskumbaeva. Całość została zorganizowana przez FaleLokiKoki, partnerem eventu była marka BaByliss Pro, wsparcie od strony medialnej zapewnił Magazyn Ślubny Uroczystość oraz e-wesele.pl