Zaklinamy rzeczywistość i przywołujemy słońce i piękną pogodę. Właśnie taka aura towarzyszyła nam tydzień temu podczas sesji zdjęciowej Dominiki - uczestniczki Ślubnych Metamorfoz 2018. Wspominamy. Znowu :) I na tym nie koniec. Obiecuję ;)

W trakcie realizacji sesji zdjęciowych bywa różnie :)

 

Ślubne Metamorfozy 2017 idą jak burza. Jeszcze nie ochłonęliśmy do końca po poprzedniej metamorfozie z udziałem Małgorzaty, a za nami już kolejna :) Tym razem pracowaliśmy z Dominiką.

 

Przedstawiamy namiastkę tego, co działo się w tym tygodniu, kiedy to odbyła się pierwsza metamorfoza. Bohaterką była Ewelina.

Zimny poniedziałkowy poranek skąpany w strugach deszczu. Taka aura towarzyszyła rozpoczęciu drugiej metamorfozy ślubnej. Naszą bohaterką była Judyta – niezwykle pogodna, o zniewalającym uśmiechu, pewna siebie, młoda kobieta. I co najważniejsze i inspirujące - gotowa i otwarta na zmiany!

Finał trzeciej metamorfozy ślubnej :) Początek przygotowań zaskakująco spokojny. Potem eksplozja emocji :)

 

W ubiegły piątek miało miejsce spotkanie na szczycie. W siedzibie Studia Technicznego Keune odbyła się narada przedstawicieli firm, które będą brały udział w tworzeniu stylizacji ślubnych uczestniczek tegorocznych Ślubnych Metamorfoz.


                                   fot. szynoo.com

Nie zabrakło specjalistki ds. kreowania wizerunku Anny Ścibior-Butrym, stylistów Studia Keune, właścicielki Studia Florystycznego Doroty Baszczyńskiej, Magdaleny Nowackiej z salonu sukien ślubnych i wieczorowych Blanco&Negro, fotografa Piotra Szymanowskiego oraz przedstawicielki e-wesele.pl - Sylwii Matczak. 

                                   fot. szynoo.com

Były gorące dyskusje i wymiana pomysłów na temat każdej z dziewczyn. Atmosfera iście twórcza.

                                   fot. szynoo.com

                                   fot. szynoo.com

Teraz nie pozostało nic innego, jak odliczać dni do pierwszej metamorfozy, która już w przyszłym tygodniu!

 

 

Trzeci rozdział tegorocznych Ślubnych Metamorfoz. W roli głównej - Małgorzata, czyli jeden ogromny uśmiech :D Dziewczyna otwarta na wszelkie zmiany, pozwalająca stylistom na każdy eksperyment. Jednym słowem klientka marzenie :D Zobaczcie skrót z dzisiejszego dnia wypełnionego wrażeniami po brzegi!!! Czekamy z niecierpliwością na dzień jutrzejszy i sesję zdjęciową. Oby tylko pogoda nam dopisała!

 

W niedzielę 19 marca w salonie sukien ślubnych i wieczorowych Blanco&Negro odbył się casting do piątej edycji Ślubnych Metamorfoz.

 

Judyta - nasza uczestniczka Ślubnych Metamorfoz 2017. Tak było dokładnie trzy tygodnie temu. Pięknie było:) Razem z metamorfozową sesją zawitała do nas prawdziwa wiosna

 

Po filmowym podsumowaniu ubiegłorocznej przygody ze Ślubnymi Metamorfozami (klik) sięgamy po fotografie. Zobaczcie jakie były efekty przemian sześciu uczestniczek, które wzięły udział w zeszłorocznym programie.

 

A tak było w ostatni piątek. Chwilami poważnie, chwilami śmiesznie. Na finał stąpanie gołymi stopami po trawie i tarzanie się w tejże, czyli bliski kontakt naszej bohaterki z Matką Naturą :)

 

Studio Pielęgnacji Ciała i Ducha Filozofia Piękna to kolejny partner tegorocznych Ślubnych Metamorfoz.

 

Przed wami odsłona pierwszej tegorocznej metamorfozy z udziałej Eweliny. Było zaskakująco i zabawnie. Oto jak przebiegały spotkania naszej bohaterki z partnerami Ślubnych Metamorfoz 2017.

Już w niedzielę odbędzie się casting do tegorocznych Ślubnych Metamorfoz, a my mamy dla was filmowe podsumowanie ubiegłorocznego projektu.
Zobaczcie, jak ubiegłoroczne metamorfozy widziało oko kamery, co na uczestniczkach zrobiło największe wrażenie oraz jak było na finale, który odbył się 29 stycznia podczas 13.Wielkiej Gali Ślubnej.