Branża związana ze zdobieniem paznokci jest niezwykle prężna i nie pozostaje obojętna na to, co dzieje się w szerokim świecie mody. Co czeka na miłośniczki kolorowych paznokci w bieżącym sezonie? Oto przegląd tegorocznych trendów na wiosnę i lato 2019 i parę sugestii wykraczających poza tegoroczne nowinki.

 

Trądzik to już przeszłość! Specjalistka ogólnopolskiej sieci DepilConcept podpowiada,jak skutecznie, bezinwazyjnie i szybko pozbyć się uciążliwych problemów skórnych przed zbliżającym się ślubem?

Jednym z głównych kierunków rozwoju współczesnej kosmetologii są terapie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Klienci mają do dyspozycji wachlarz zabiegów i preparatów mających na celu zatrzymanie lub cofnięcie efektu upływu czasu.

 


Jeżeli jesteście entuzjastkami Walentynek, pokażcie to całemu światu. W jaki sposób? Poprzez specjalny walentynkowy manicure. Jeżeli z kolei należycie do grona osób, które nie przepadają za celebrowaniem tego typu świąt, wcale nie musicie rezygnować ze słodkich kolorów i motywu serca na paznokciach.

 

Teraz jest TEN czas w roku! Czas, podczas którego motywy kojarzące się ze świętami bożonarodzeniowymi mogą bezkarnie pojawić się wszędzie, także na paznokciach. Zapraszam na przegląd pomysłów na świąteczny manicure.