Teraz jest TEN czas w roku! Czas, podczas którego motywy kojarzące się ze świętami bożonarodzeniowymi mogą bezkarnie pojawić się wszędzie, także na paznokciach. Zapraszam na przegląd pomysłów na świąteczny manicure.

 

Makijaż to jeden z kluczowych elementów tworzących ślubną stylizację panny młodej. Profesjonalny make-up podkreśli i skoryguje urodę, a tym mniej pewnym siebie doda odwagi i podwyższy samoocenę. Ale zanim zaprezentujesz się w pełnej krasie, warto rozważyć próbne spotkania z profesjonalistami.

Makijaż permanentny jest jednym z najszybciej rozwijających się trendów w kosmetyce upiększającej. Warto zwrócić jednak uwagę, że wraz ze wzrostem ilości wykonywanych zabiegów rośnie grupa klientów, którzy poddają się jego usunięciu. Ze względu na dużą liczbę przerysowanych oraz „zepsutych” makijaży, zabiegi usuwania makijażu permanentnego stają się coraz bardziej popularne.

 

Zdarzają się sytuacje, gdy pacjentki nie są zadowolone z efektu końcowego zabiegu. I nie chodzi tu o reakcje skórne, które są wpisane w sam proces wykonania makijażu permanentnego. Chodzi o nieprofesjonalne wykonanie samego zabiegu w wyniku czego efekt końcowy bywa groteskowy. Makijaż może być na przykład przerysowany, barwnik może być podany zbyt głęboko, może zmienić kolor na np. czerwony, a podczas próby poprawienia go u innej linergistki w efekcie może wyglądać jak tęcza. Co zrobić w takiej sytuacji?

Promienie słoneczne, morska woda, chlor, wiatr – to wszystko nie sprzyja włosom. Dlatego po powrocie z wakacyjnych wojaży koniecznie zadbaj o swoją czuprynę. Od czego zacząć, na co zwrócić szczególną uwagę, czego unikać?