Kamilę poznaliśmy dwa lata temu temu podczas projektu Ślubne Metamorfozy, którego była uczestniczką. Teraz jest nam miło powiadomić cały świat, że Kamila i jej narzeczony Maciej w lutym br stanęli na ślubnym kobiercu. Młodej parze składamy najserdeczniejsze życzenia wspaniałego wspólnego życia (za chwilę już we trójkę :)

We wrześniu ubiegłego roku Rita wypowiedziała sakramentalne „tak” swojemu narzeczonemu Pawłowi. Uroczystość odbyła się w malowniczych plenerach greckiego Santorini. Ach! Co to był za ślub!!!


Martyna i Sebastian to świeżo upieczeni małżonkowie. Sakramentalne "TAK" wypowiedzieli na początku czerwca br. Z kim zdecydowali się współpracować podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu? Zobaczcie!

 

Uczestniczka Ślubnych Metamorfoz 2017 - Dominika i Jej narzeczony - Mariusz to para, która stanęła na ślubnym kobiercu 9 czerwca 2018 roku. Jak przebiegł ich wyjątkowy dzień oraz jakie firmy zostały zaroszone przez parę młodą do współpracy?

Marita i Adam wypowiedzieli sakramentalne "tak" jesienią ubiegłego roku. Zobaczcie jak przebiegały przygotowania do najważniejszego dnia ich życia.