Uczestniczka Ślubnych Metamorfoz 2017 - Dominika i Jej narzeczony - Mariusz to para, która stanęła na ślubnym kobiercu 9 czerwca 2018 roku. Jak przebiegł ich wyjątkowy dzień oraz jakie firmy zostały zaroszone przez parę młodą do współpracy?


Martyna i Sebastian to świeżo upieczeni małżonkowie. Sakramentalne "TAK" wypowiedzieli na początku czerwca br. Z kim zdecydowali się współpracować podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu? Zobaczcie!

 

Judyta i Aleksander wypowiedzieli sakramentalne „tak” w sierpniu bieżącego roku. Kochają styl rustykalny i właśnie w takim klimacie postanowili zorganizować swój najważniejszy dzień w życiu. Efekt końcowy był oszałamiający.

Marita i Adam wypowiedzieli sakramentalne "tak" jesienią ubiegłego roku. Zobaczcie jak przebiegały przygotowania do najważniejszego dnia ich życia.

 

 

W rubryce „Na ślubnym kobiercu” prezentujemy pary, które uroczystość zaślubin mają już za sobą i chcą to ogłosić całemu światu. Przedstawiamy Katarzynę i Jakuba, którzy z branżą ślubną są związani na co dzień :)