W rubryce „Na ślubnym kobiercu” prezentujemy pary, które uroczystość zaślubin mają już za sobą i chcą to ogłosić całemu światu. Przed Wami Dorota i Sławomir, którzy we wrześniu świętowali pierwszą rocznicę swojego ślubu :)

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu.

Ach, co to był za ślub! Oto uczestniczka Ślubnych Metamorfoz 2015 - Anna oraz Piotr.

 

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu. Zobaczcie w jakich salonach kupili swoje kreacje, gdzie zorganizowali przyjęcie weselne, jakie zespoły i dj'e porwali gości do tańca. Być może wybory naszych forumowiczów pomogą Wam w podjęciu decyzji.

Anna i Łukasz Michalscy są kolejną parą, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu.

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu.

 

Podczas naszego ślubu panowała atmosfera radości i modlitwy, a to dzięki temu, że oprócz rodziny było z nami mnóstwo przyjaciół i znajomych, którzy wypełnili kościół po brzegi. Przygotowaniami zajęliśmy się sami, dlatego ten dzień wyglądał tak, jak go sobie wyobrażaliśmy.

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu.

 

Przedstawiamy tegoroczną parę małżeńską – Agnieszkę i Jacka, którym na nowej drodze życia życzymy dużo miłości i spełnienia marzeń. 
Nowożeńców, którzy chcieliby zaprezentować się na łamach naszych mediów, zapraszamy przesłania zgłoszenia na adres: biuro@balticart.pl z dopiskiem w temacie „Na ślubnym kobiercu”.

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu.

Przedstawiamy świeżo upieczoną parę małżeńską – Dorotę i Hansa-Jacoba. Na nowej drodze życia życzymy nowożeńcom dużo miłości, wzajemnego szacunku i spełnienia marzeń. Serdecznie zapraszamy kolejne pary, które chciałyby zaprezentować się na łamach naszego magazynu.

 

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu.


Przedstawiamy kolejną parę małżeńską. Młodej Parze na nowej drodze życia życzymy dużo miłości, wzajemnego szacunku i spełnienia marzeń. Serdecznie zapraszamy kolejnych nowożeńców, którzy chcieliby zaprezentować się na łamach naszego magazynu. Piszcie na adres: redakcja@e-wesele.pl

 Nasi Forumowicze na ślubnym kobiercu.

 W dniu 15 maja 2010 roku, w ramach Dnia Otwartego dla Narzeczonych w krakowskim hotelu Andel's, miała miejsce (nomen omen) uroczysta premiera małopolskiej edycji Magazynu Ślubnego Uroczystość.