Jeżeli jesteście zaproszone na wesele z poprawinami, przy wybieraniu weselnej kreacji rozejrzyjcie się także za dodatkowym strojem na kolejny dzień świętowania. Wcześniejsze zaplanowanie poprawinowej garderoby zagwarantuje wam spokój i dzięki temu unikniecie niepotrzebnej nerwówki i paniki, gdy wyznaczony termin uroczystości będzie się nieubłaganie zbliżał.

 

Branża ślubna zmienia się bardzo dynamicznie. To, co jeszcze kilka sezonów temu cieszyło się powodzeniem, dziś jest już passé. Poznaj więc najnowsze trendy ślubne i dowiedz się, co jest na topie!

 

Dziecko na ślubie i weselu, podobnie jak rodzice, powinno być odpowiednio ubrane. Ale o ile dorośli, stawiają przede wszystkim na elegancję i nieszablonowość stylizacji, tak w przypadku najmłodszych gości w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na wygodę.

 

Na ogłoszenie kolorów, które będą kluczowe w nadchodzącym roku czekają wszyscy, którym bliska jest moda oraz szeroko rozumiany design. O wyborze palety barw decyduje światowy specjalista w zakresie kolorów – amerykańska firma Pantone. Rok 2019 upłynie nam w kolorystyce Living Coral.Moda na styl skandynawski zagościła w naszym kraju kilka sezonów temu i do dnia dzisiejszego trwa w najlepsze. Pokochaliśmy proste wzornictwo, stonowane barwy i naturalne dodatki.
Jako że branża ślubna nie pozostaje obojętna na to co dzieje się dookoła, proponujemy przyszłym parom młodym ślub i wesele w stylu nordic.