Wbrew pozorom dodatki do stroju dla pana młodego to dość obszerny temat. Pisałam już o muchach, szelkach, spinkach i zegarkach. Dzisiaj podejmę kwestię skarpetek i sznurówek. Będzie kolorowo.

 

Czasami wystarczy prosty pomysł, aby zaczarować rzeczywistość i wywołać uśmiech na twarzach najbliższych. Tak jest w przypadku helowych balonów, które mogą posłużyć jako dekoracja ślubu, wesela oraz główny rekwizyt podczas sesji zdjęciowych.

 

Wiosna w pełni, więc jest to najlepszy moment, aby sięgnąć po jeden z najbardziej energetycznych odcieni tegorocznej kolorystycznej palety Instytutu Pantone. Poznajcie Meadowlark.


Dla rodziców dzień ślubu dziecka jest szczególnym wydarzeniem. Uroczysty, elegancki i niecodzienny strój podkreśla wyjątkowość chwili Dla mam państwa młodych wybór kreacji może być sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że każda kobieta, szczególnie w takiej chwili, chciałaby wzbudzić zachwyt, czuć się atrakcyjnie i jednocześnie wygodnie. Jakie propozycje będą najbardziej wskazane? Oto nasze podpowiedzi.

Nasycona zieleń Greenery, która była kolorem numer jeden w ubiegłym roku, niejako pozostanie z nami także w tym sezonie. A to za sprawą jednego z najsilniejszych tegorocznych trendów we florystyce. Ciekawa jesteś jakie będą najmodniejsze ślubne bukiety i które kwiaty zyskają na uznaniu, a jakie rozwiązania zostaną przesunięte na drugi plan? Przedstawiamy florystyczne trendy ślubne 2018!