Spinki do mankietów są jednym z biżuteryjnych dodatków do męskiego stroju. Odpowiednie dobranie i skomponowanie ich z pozostałymi częściami garderoby okazuje się nie być tak proste i oczywiste jak mogłoby się wydawać. Jak się odnaleźć w świecie spinek do mankietów i jak nie popełnić błędów chcąc je założyć? Między innymi o tym w poniższym tekście.

Moda ślubna zmienia się z każdym sezonem. Co czeka przyszłoroczne panny młode? Jakie modele sukien ślubnych będą tymi, które zdominują rodzime salony z modą ślubną? Przygotowałam dla was przegląd ślubnych kreacji na sezon 2020.

 

Długa, biała suknia ślubna jest wciąż najczęściej wybierana przez przyszłe panny młode. To tradycyjne podejście jest mocno zakorzenione i raczej się nie zmieni. Jednakże jest grono kobiet, które chce przełamać utarte schematy związane z wizerunkiem panny młodej i zamiast sukni w wersji maksi panie stawiają na długość midi lub mini.

 

Ostatnie lata to triumf rozpuszczonych włosów. Ma to związek nie tylko z modą na rustykalne i romantyczne wesela tematyczne, ale także z kładzeniem sporego nacisku na naturalny wygląd panny młodej. Pytanie brzmi – czy takie rozwiązanie jest praktyczne oraz na co zwrócić szczególną uwagę decydując się na rozpuszczone włosy w dniu ślubu?

 

W ostatnich latach kwiatowe ozdoby do włosów stały się niezwykle popularne wśród przyszłych panien młodych. W związku z powyższym przygotowaliśmy dla was przegląd co ciekawszych propozycji na naturalne dodatki do ślubnych fryzur.