W ramach omawiania topowych kolorów bieżącego roku, dzisiaj poświęcę uwagę wytypowanym przez Instytut Pantone czerwieniom i brązom, które u schyłku lata i na początku jesieni wydają się idealne. Czy równie dobrze sprawdzą się w ślubno – weselnych przestrzeniach?

 

Wydawać by się mogło, że co jak co, ale torebka to ostatnia rzecz, o której panna młoda powinna pomyśleć przygotowując się do swojego ślubu i wesela. Czyżby? Myśląc o ceremonii ślubnej, późniejszym przyjęciu weselnym oraz o licznych drobiazgach, które w trakcie mogą okazać się na wagę złota, torebka objawi się jako niezbędny dodatek dla każdej panny młodej.

 

Nie mam złudzeń, że kolor czarny w kontekście ślubu i wesela zawsze będzie na cenzurowanym. Jednak biorąc pod uwagę obecne trendy, fakt, że czerń nieśmiało pojawiła się w ślubnych przestrzeniach już kilka lat temu oraz to, że niektóre panny młode wykazują się coraz większą odwagą w kwestiach organizacji ślubu i doboru przewodnich motywów i barw, postanowiłam powrócić do tematu.

 

Organizując swoje przyjęcie weselne warto rozważyć wykorzystanie tak modnych ostatnio świetlnych girland. Zobaczcie jak spektakularnie może wyglądać otoczenie w blasku najprostszych żarówek i cotton ballsów.

Zaawansowana wiosna, lato i wczesna jesień to czas, kiedy natura mieni się wszystkimi kolorami. Pola, łąki, ogrody - wszędzie tam można znaleźć inspiracje do stworzenia jedynego w swoim rodzaju bukietu. Zobaczcie jakie rośliny można wykorzystać i jak mogą prezentować się ślubne kompozycje stworzone z polnych kwiatów.