Istnieją różne szkoły i różne przekonania dotyczące dobierania stroju na poprawiny dla panów. Jakie zestawy będą uniwersalne, kiedy można wprowadzić więcej swobody i czego nie powinien ubierać żaden zaproszony na poprawiny mężczyzna?

 

Wraz z początkiem wiosny rozpoczynamy prezentację najmodniejszych odcieni roku 2019 wytypowanych przez amerykańskiego giganta branży poligraficznej – Pantone Colour Institute. Dzisiaj dwa odcienie z różowej palety Fashion Colour Trends 2019 by Pantone - Pink Peacock (18-2045), Sweet Lilac (14-2808).

 

Branża ślubna zmienia się bardzo dynamicznie. To, co jeszcze kilka sezonów temu cieszyło się powodzeniem, dziś jest już passé. Poznaj więc najnowsze trendy ślubne i dowiedz się, co jest na topie!

 

Jeżeli jesteście zaproszone na wesele z poprawinami, przy wybieraniu weselnej kreacji rozejrzyjcie się także za dodatkowym strojem na kolejny dzień świętowania. Wcześniejsze zaplanowanie poprawinowej garderoby zagwarantuje wam spokój i dzięki temu unikniecie niepotrzebnej nerwówki i paniki, gdy wyznaczony termin uroczystości będzie się nieubłaganie zbliżał.

 

Na ogłoszenie kolorów, które będą kluczowe w nadchodzącym roku czekają wszyscy, którym bliska jest moda oraz szeroko rozumiany design. O wyborze palety barw decyduje światowy specjalista w zakresie kolorów – amerykańska firma Pantone. Rok 2019 upłynie nam w kolorystyce Living Coral.