Przegląd kolorów roku 2018 wytypowanych przez amerykański Instytut Pantone zamykamy zestawieniem niebieskich barw, mogących kojarzyć się z zimową aurą. Na kończący się sezon amerykański gigant zaproponował aż trzy niebieskie odcienie w rozmaitych tonacjach.Wybierając się na wesele, dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Sukienka, buty, fryzura makijaż to elementy, które muszą być ze sobą spójne. Dopełnienie całości stanowi torebka, która koniecznie powinna być dopasowała do całej kreacji. Jaki model wybrać?

Na zimowe panny młode będzie czekało spore wyzwanie w postaci przemyślanego dobrania swojej ślubnej garderoby. O ile podczas pozostałych pór roku zwraca się głównie uwagę na to, aby kobieta pięknie wyglądała i dobrze się czuła w wybranym stroju, jesienią i zimą chodzi jeszcze o to, aby nie zmarznąć.

Bawełna jest bliską kuzynką hibiskusa. Kwiaty obu roślin są do siebie bardzo podobne – duże, z dorodnym kielichem w kolorach żółtym, kremowym lub różowym. Z kolei biały, puchaty kłębuszek, który kojarzony jest najczęściej jako kwiat bawełny, tak naprawdę jest jej owocem.


Wianki przypadły do gustu pannom młodym już parę lat temu. Z każdym rokiem zyskiwały na popularności, a także znajdowały nowe grupy entuzjastek. Korsarze to nadal dość niszowe propozycje. W związku z tym, że te małe florystyczne kompozycje są urocze, a jednocześnie praktyczne, warto przyjrzeć się im bliżej.