Projektantka Alicja Eklöw kreacjami własnego proje-
ktu podbiła serca szwe-
dzkiej rodziny królewskiej. Po 15 latach sukcesów na rynku skandynawskim, postanowiła zaistnieć ze swoją kolekcją ślubną i wieczorową w naszym kraju.


Vintage to zwrot w stronę tradycji, nawiązani strojem i wszelkimi dodatkami do minionych epok. Lubicie takie klimaty? Jeżeli tak, to zorganizujcie swój wielki dzień w wydaniu retro i tym samym zafundujcie sobie i swoim gościom powrót do przeszłości!

Z wytypowanych przez amerykański Instytut Pantone dziesięciu czołowych kolorów na rok 2017 zostały mi do omówienia cztery. Przed wami jeden z nich – Kale (18-0107).

 

 

 

Przedstawiamy kolejny z dziesięciu najważniejszych kolorów tego roku. Island Paradise to zaproszenie do odpoczynku, tropikalnych uniesień i ucieczki na ciepłą wyspę.

 

Pokazanie się w dniu własnego ślubu w lansowanej co prawda przez projektantów, jednakże nadal niszowej mini z pewnością wywoła spore zaskoczenie wśród zaproszonych. Skoro skrócenie długości sukni jest nadal kontrowersyjne, to trudno wyobrazić sobie miny gości na widok panny młodej w spodniach :)

 


Dzisiaj prawdziwy powiew wiosny w postaci Greenery, który został okrzyknięty kolorem 2017 roku! Jesteście gotowi?

 

Kolejnym odcieniem z tegorocznej palety kolorów amerykańskiego Instytutu Pantone jest nasycony, energetyczny i świeży Primrose Yellow. W skrócie można go określić jako kwintesencję wiosny.

 

 

Mnóstwo z tego co było modne w ubiegłym sezonie będzie na topie również obecnie. Przyjrzyjmy się bliżej ślubnym bukietom.

 

 

Wbrew eksplozji kolorów w przyrodzie, które charakteryzują schyłek wiosny i początek lata, zaprezentujemy wam wyciszony odcień Pale Dogwood (13-1407). Będzie zwiewnie, eterycznie i spokojnie.

 

Opisywana jest jako królowa kolorów. Kojarzona z miłością i namiętnością. Pobudza zmysły, dodaje odwagi i pewności siebie. Każda pora roku jest jest idealna na zawarcie przyjaźni z czerwienią.

 

Od wielu lat welon nie jest już obowiązkowym dodatkiem panny młodej. Ślubną fryzurę może uzupełnić jeden z szeregu szykownych akcesoriów. Oto te najmodniejsze w sezonie 2017.

Rok 2017 zdominuje paleta dziesięciu barw, które - jak można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu firmy - można odnaleźć w naturze. Wytypowane odcienie to mieszanka witalności, relaksu i świeżości. W istocie taki jest nasz dzisiejszy bohater – Flame.

Jedno z podstawowych pytań, które zaprząta głowę każdej przyszłej panny młodej brzmi: jaką suknię wybrać? Jeżeli ów dylemat dotyczy także was, zobaczcie co piszczy w tegorocznej modzie ślubnej.

Jeżeli chcecie być na czasie w kwestii trendów ślubnych, oto krótki przegląd tego co już za chwilę będzie na topie.

 

Choker jest w ostatnim czasie jednym z najmodniejszych dodatków biżuteryjnych. Skoro tak, to może warto zastanowić się nad włączeniem go do ślubnej stylizacji.

Rozpoczynamy prezentację topowych barw, które zdominują przyszły sezon ślubny. Instytut Pantone ogłosił dziesięć kolorów, które będą grały pierwszorzędną rolę w świecie mody, sztuki i designu. Zaczynamy od mocnego uderzenia w postaci Pink Yarrow.