Jesień coraz śmielej wkracza w naszą rzeczywistość. Jest to więc idealny moment na chwilę przyjemności i wizytę u salonie manicure. Paznokcie w ciepłych, nasyconych odcieniach poprawią humor i idealnie wpiszą się w otaczającą nas aurę.

Zaawansowana wiosna, lato i wczesna jesień to czas, kiedy natura mieni się wszystkimi kolorami. Pola, łąki, ogrody - wszędzie tam można znaleźć inspiracje do stworzenia jedynego w swoim rodzaju bukietu. Zobaczcie jakie rośliny można wykorzystać i jak mogą prezentować się ślubne kompozycje stworzone z polnych kwiatów.

 

Podczas organizacji ślubu i wesela narzeczeni bardzo chętnie sięgają po kolory. Wybrany przez nich odcień jest wykorzystywany potem jako wiodąca barwa. Dzięki temu zabiegowi stylizacje państwa młodych, wystrój sali, wszelkie dodatki są spójne i tworzą przemyślaną całość. Oto nasze propozycje na to, gdzie może pojawić się kolor.

 

Oprócz przewodniego koloru Instytut Pantone typuje dodatkową paletę odcieni, które tworzą podstawową bazę kolorystyczną na dany rok. Propozycje amerykańskiego giganta są zwykle dość mocno zróżnicowane. Dzięki temu mamy duże możliwości łączenia kolorów i wyboru tych barw, które są w jakiś sposób nam bliskie i nas określają. Ulubione odcienie można wykorzystać zarówno w kompletowaniu garderoby, makijażu, w aranżacji wnętrz. Najmodniejsze barwy można także wykorzystać podczas organizacji ślubu i wesela.

 

Jeżeli kochasz rockowy styl i bliska jest ci rock’n’rollowa estetyka, śmiało możesz wyrazić swoje zamiłowania poprzez odpowiednio obmyślaną stylizację ślubną. Wystarczą odpowiednie dodatki żebyś stała się rockową panną młodą.

 

Wbrew pozorom dodatki do stroju dla pana młodego to dość obszerny temat. Pisałam już o muchach, szelkach, spinkach i zegarkach. Dzisiaj podejmę kwestię skarpetek i sznurówek. Będzie kolorowo.

 

Łapacze snów zyskują w naszym kraju coraz większą popularność, a to z kolei przekłada się na wychodzenie poza przyjęte ramy i wykorzystywanie ich w rozmaitych, wydawałoby się nieoczywistych przestrzeniach.

 

Czasami wystarczy prosty pomysł, aby zaczarować rzeczywistość i wywołać uśmiech na twarzach najbliższych. Tak jest w przypadku helowych balonów, które mogą posłużyć jako dekoracja ślubu, wesela oraz główny rekwizyt podczas sesji zdjęciowych.

 

W ramach omawiania topowych kolorów bieżącego roku, dzisiaj poświęcę uwagę wytypowanym przez Instytut Pantone czerwieniom i brązom, które u schyłku lata i na początku jesieni wydają się idealne. Czy równie dobrze sprawdzą się w ślubno – weselnych przestrzeniach?


Dla rodziców dzień ślubu dziecka jest szczególnym wydarzeniem. Uroczysty, elegancki i niecodzienny strój podkreśla wyjątkowość chwili Dla mam państwa młodych wybór kreacji może być sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że każda kobieta, szczególnie w takiej chwili, chciałaby wzbudzić zachwyt, czuć się atrakcyjnie i jednocześnie wygodnie. Jakie propozycje będą najbardziej wskazane? Oto nasze podpowiedzi.

 

Wydawać by się mogło, że co jak co, ale torebka to ostatnia rzecz, o której panna młoda powinna pomyśleć przygotowując się do swojego ślubu i wesela. Czyżby? Myśląc o ceremonii ślubnej, późniejszym przyjęciu weselnym oraz o licznych drobiazgach, które w trakcie mogą okazać się na wagę złota, torebka objawi się jako niezbędny dodatek dla każdej panny młodej.

 

Wiosna w pełni, więc jest to najlepszy moment, aby sięgnąć po jeden z najbardziej energetycznych odcieni tegorocznej kolorystycznej palety Instytutu Pantone. Poznajcie Meadowlark.

 

Organizując swoje przyjęcie weselne warto rozważyć wykorzystanie tak modnych ostatnio świetlnych girland. Zobaczcie jak spektakularnie może wyglądać otoczenie w blasku najprostszych żarówek i cotton ballsów.

Nasycona zieleń Greenery, która była kolorem numer jeden w ubiegłym roku, niejako pozostanie z nami także w tym sezonie. A to za sprawą jednego z najsilniejszych tegorocznych trendów we florystyce. Ciekawa jesteś jakie będą najmodniejsze ślubne bukiety i które kwiaty zyskają na uznaniu, a jakie rozwiązania zostaną przesunięte na drugi plan? Przedstawiamy florystyczne trendy ślubne 2018!

 

Nie mam złudzeń, że kolor czarny w kontekście ślubu i wesela zawsze będzie na cenzurowanym. Jednak biorąc pod uwagę obecne trendy, fakt, że czerń nieśmiało pojawiła się w ślubnych przestrzeniach już kilka lat temu oraz to, że niektóre panny młode wykazują się coraz większą odwagą w kwestiach organizacji ślubu i doboru przewodnich motywów i barw, postanowiłam powrócić do tematu.

 

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was zestaw tego, co w świecie ślubów i wesel będzie w tym roku na absolutnym szczycie. Będzie w czym wybierać. Zaczynamy!