To, co działo się w modzie lat dwudziestych XX wieku to w powojennym świecie była prawdziwa rewolucja. Charakterystyczne, wyraziste stroje i dodatki do dnia dzisiejszego potrafią być niesłabnącą inspiracją zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W roku 2013 film „Wielki Gatsby” przypomniał nam o tej pełnej blichtru epoce z całą jej wyrazistością i kolorytem.

 

Dziecko na ślubie i weselu, podobnie jak rodzice, powinno być odpowiednio ubrane. Ale o ile dorośli, stawiają przede wszystkim na elegancję i nieszablonowość stylizacji, tak w przypadku najmłodszych gości w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na wygodę.

 

Zarówno buty jak i torebka to dwa wręcz obowiązkowe dodatki do każdej damskiej stylizacji. Odpowiednio dobrane podkreślają i nadają charakter kobiecemu wizerunkowi na co dzień i od święta. Mając w perspektywie ślub i wesele, warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad właściwym doborem tak butów jak i wizytowej torebki. Zobaczcie jak zjawiskowe mogą być te dwa ultrakobiece akcesoria.Moda na styl skandynawski zagościła w naszym kraju kilka sezonów temu i do dnia dzisiejszego trwa w najlepsze. Pokochaliśmy proste wzornictwo, stonowane barwy i naturalne dodatki.
Jako że branża ślubna nie pozostaje obojętna na to co dzieje się dookoła, proponujemy przyszłym parom młodym ślub i wesele w stylu nordic.

 

W bieżącym sezonie nadal będą królowały bukiety i kompozycje, w których nacisk będzie położony na zielone elementy roślinne. Dominacja zieleni będzie fantastycznym tłem dla kwiatów w kolorach bieli, kremu, różu, fioletu, czerwieni, żółci. Oprócz powtórki pomysłów na bukiety z poprzednich lat mamy też pewne nowości. Mam nadzieję, że dla niektórych (oby wielu) panien młodych propozycje przygotowane przez florystów okażą się atrakcyjne.

 

Niebanalne dodatki działają niczym dotknięcie czarodziejskiej różdżki. Nawet najzwyklejszą stylizację potrafią przeobrazić w elegancką, kobiecą i oryginalną. Oprócz fascynatorów do takich dodatków bezsprzecznie można zaliczyć toczki i kapelusze. O ile te drugie są powszechnie znane, o tyle toczki dla niektórych mogą być pewnego rodzaju egzotyką.

 

Istnieją różne szkoły i różne przekonania dotyczące dobierania stroju na poprawiny dla panów. Jakie zestawy będą uniwersalne, kiedy można wprowadzić więcej swobody i czego nie powinien ubierać żaden zaproszony na poprawiny mężczyzna?

 

Organizując ślub i wesele z konkretnym motywem przewodnim także państwo młodzi powinni wpisać się w wybraną konwencję poprzez odpowiednio skomponowane stylizacje. Zobaczcie na co powinna zwrócić uwagę i co powinna włączyć do swojego wizerunku panna młoda, której uroczystość weselna będzie nawiązywać do tematyki skandynawskiej.

 

Wraz z początkiem wiosny rozpoczynamy prezentację najmodniejszych odcieni roku 2019 wytypowanych przez amerykańskiego giganta branży poligraficznej – Pantone Colour Institute. Dzisiaj dwa odcienie z różowej palety Fashion Colour Trends 2019 by Pantone - Pink Peacock (18-2045), Sweet Lilac (14-2808).

 

Jeszcze jakiś czas temu w Polsce temat butów szytych na miarę był zepchnięty na margines świata mody. Teraz, dzięki większemu poczuciu estetyki i zapotrzebowaniu na dobra luksusowe, szewstwo miarowe ponownie cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem klientów.

 

Jeżeli jesteście zaproszone na wesele z poprawinami, przy wybieraniu weselnej kreacji rozejrzyjcie się także za dodatkowym strojem na kolejny dzień świętowania. Wcześniejsze zaplanowanie poprawinowej garderoby zagwarantuje wam spokój i dzięki temu unikniecie niepotrzebnej nerwówki i paniki, gdy wyznaczony termin uroczystości będzie się nieubłaganie zbliżał.

Do wygrania suknia ślubna z kolekcji Sedinum Bridal!


Zabawa organizowana jest przez nasz kanał Wedding Academy TV na portalu YouTube.
Tam właśnie zapraszamy przyszłe panny młode, które chciałyby wygrać suknię.
Konkurs obejmuje kolejne cztery odcinki naszego programu, warto zatem zasubskrybować kanał, aby ich nie przegapić - WEDDING ACADEMY TV
W opisie odcinka bieżącego odcina znajdziecie opis i zasady konkursu - https://youtu.be/tv6RNu4zZaM zaś regulamin na końcu niniejszego artykułu.

Laureatka będzie miała do wyboru jedną z poniższych modeli sukni ślubnej:
• model A365, rozmiary od 36 do 42 (S, M, L, XL) w kolorze białym lub ivory
• model A366, rozmiary od 36 do 42 (S, M, L, XL) w kolorze białym lub ivory
• model A377, rozmiary od 36 do 42 (S, M, L, XL) w kolorze białym lub ivory
Suknia zostanie uszyta oraz przesłana na wskazany adres na terenie Polski.

Życzymy Powodzenia

 

Regulamin konkursu „Wygraj suknię ślubną Sedinum Bridal”

§1
Postanowienia Ogólne
1. Organizatorem Konkursu jest Baltic Art Sylwia Matczak z siedzibą przy ul. Chmielewskiego 22a w Szczecinie, zwany dalej Organizatorem
2. Sponsorem nagrody w konkursie jest firma PPH Mercator Dariusz Filipczak z siedzibą przy ul. Traugutta 111 w Szczecinie zwany dalej Fundatorem.
2. Czas trwania Konkursu zostaje określony od publikacji odcinka nr 4 do publikacji odcinka nr 7
3. Niniejszy Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

§2
Uczestnictwo w konkursie
1. W Konkursie nie mogą brać udziału osoby zatrudnione lub współpracujące z Organizatorem oraz Fundatorem oraz ich rodziny.
2. Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających zdolność do czynności prawnych.

§3
Przystąpienie do Konkursu
1. Przystąpienie do Konkursu automatycznie oznacza zaakceptowanie niniejszego Regulaminu.
2. Zadaniem osób przystępujących do Konkursu będzie udostępnienie linków do odcinków 4, 5, 6, na swojej tablicy Facebook z oznaczeniem @e_wesele_pl oraz umieszczenie pod jednym z tych odcinków Wedding Academy komentarza w którym przekonają Organizatora dlaczego powinny wygrać. Należy także zasubskrybować nasz kanał oraz polubić ww. odcinki. Najciekawszy i najbardziej przekonujący (w opinii Organizatora) komentarz będzie uznany za zwycięski.
3. Każdy uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych podanych w związku z uczestnictwem w Konkursie, w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu. Dane osobowe zwycięzców Konkursu przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. Zmianami).

§4
Nagrody
1. Nagrodą w konkursie jest suknia ślubna – do wyboru jedna z trzech wskazanych w §4 pkt.5 modeli, kolorów i rozmiarów z kolekcji Sedinum Bridal ufundowana przez Fundatora.
2. Wartość nagrody to około 2000zł.
3. W skład nagrody wchodzi:
• uszycie sukni dla Laureatki spośród wskazanych modeli, kolorów i rozmiarów (§4 pkt.5)
• przesłanie sukni na wskazany przez Laureatkę adres na terenie Polski
4. Laureatka będzie miała do wyboru jedną z poniższych modeli sukni ślubnej:
• model A365, rozmiary od 36 do 42 (S, M, L, XL) w kolorze białym lub ivory
• model A366, rozmiary od 36 do 42 (S, M, L, XL) w kolorze białym lub ivory
• model A377, rozmiary od 36 do 42 (S, M, L, XL) w kolorze białym lub ivory
5. Nagroda nie podlegają wymianie na inną, ani też nie podlega wymianie na pieniądze częściowo lub w całości.
6. Suknia zostanie uszyta i przesłana na adres zwycięscy w terminie do 40 dni po wyborze modelu i rozmiaru oraz przekazaniu adresu Organizatorowi.
7. Organizator nie jest fundatorem nagród.


§5
Reklamacje
1. Reklamacje związane z Konkursem będą przyjmowane przez Organizatora wyłącznie w formie pisemnej na adres siedziby Organizatora w terminie do 7 od daty zakończenia Konkursu, która przypadnie na dzień publikacji odcinka nr 7
2. Wszelkie reklamacje winny zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres, datę, jak również dokładny opis i powód reklamacji.
3. W przypadku przesłania reklamacji złożonej za pośrednictwem poczty, decyduje data doręczenia do Organizatora.
4. Złożone przez uczestników reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
5. Zainteresowani zostaną powiadomieni o rozpatrzeniu reklamacji listem poleconym najpóźniej w ciągu 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.
6. Decyzja Organizatora co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna.

§6
Postanowienia końcowe
1. Treść Regulaminu będzie dostępna na portalu e-wesele.pl
2. Biorący udział w Konkursie uczestnik wyraża zgodę na wszystkie zasady określone w Regulaminie.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działalność podmiotów świadczących usługi pocztowe lub telekomunikacyjne, w tym zapewniające dostęp do sieci Internet oraz błędne działanie aplikacji.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość oraz sposób realizacji nagród oferowanych przez fundatorów.
5. Wszelkie należne podatki i opłaty skarbowe wynikające z przepisów prawa pokrywa we własnym zakresie Laureat.
6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy kodeksu cywilnego.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie,

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późn. zmianami).
2. Wyrażam zgodę na udostępnianie przez Organizatora moich danych osobowych fundatorom
nagród, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r.,
Nr 101, poz.926 z późn. zmianami).

 

Branża ślubna zmienia się bardzo dynamicznie. To, co jeszcze kilka sezonów temu cieszyło się powodzeniem, dziś jest już passé. Poznaj więc najnowsze trendy ślubne i dowiedz się, co jest na topie!


Ostatnia odsłona wiodących odcieni roku 2018 obejmuje cztery kolory. Harbor Mist i Coconut Milk zaliczają się do ponadczasowej palety bazowej. Z kolei Arcadia i Lime Punch reprezentują podstawowe odcienie bieżącego roku. Jak zaprezentują się w weselnym wydaniu? Zobaczcie.

 

Na ogłoszenie kolorów, które będą kluczowe w nadchodzącym roku czekają wszyscy, którym bliska jest moda oraz szeroko rozumiany design. O wyborze palety barw decyduje światowy specjalista w zakresie kolorów – amerykańska firma Pantone. Rok 2019 upłynie nam w kolorystyce Living Coral.Cały świat przyspiesza. Moda ślubna nie pozostaje w tyle. Przed Wami zapowiedzi dotyczące tego, co będzie na modowym topie w następnym sezonie ślubnym. Oto najgorętsze trendy wśród ślubnych sukien 2019.