Artykuły powiązane

Sekret dotyku

Po lecie i wakacjach zostały tylko wspomnienia, a jesień zagościła już na dobre w kalendarzach i w naszych sercach. Pani Jesień rozpieszcza nas jak tylko potrafi i dopóki jej łaskawość trwa korzystajmy z pięknej aury i ostatnich, ciepłych promieni słońca. Wcześniej czy później zrobi się chłodniej, nastanie jesienna plucha i w końcu odczujemy na własnej skórze dotkliwe konsekwencje krótkotrawłych dni i długich, ponurych wieczorów. Taka perspektywa może zepsuć najlepszy humor. Ale my wiemy jak sprawić, abyście znowu zaczęli się uśmiechać, poczuli się atrakcyjni i aby oczekiwanie na wiosenne przebudzenie przebiegało w niezwykłej atmosferze.

Wieczór dla Dwojga
W nadchodzącym sezonie o stan ducha i zdrowia - Waszego i Waszych bliskich – zadbają profesjonaliści ze szczecińskiego salonu urody Filozofia Piękna, którzy przygotowali specjalną ofertę na odprężający wieczór dla dwojga. Możecie zaaranżować spotkanie ze swoją ukochaną połówką, córki mogą zaprosić swoje mamy (lub na odwrót!). Świadkowie mogą wykorzystać tą propozycję jako atrakcję dla panny lub pana młodego (forma uatrakcyjnienia wieczoru kawalerskiego i panieńskiego), czy wreszcie możecie zrobić niespodziankę nowożeńcom, swoim rodzicom, przyjaciołom.Wszystko sprowadza się do jednego – spędzenia wspaniałych chwil razem.

Na osoby, które zdecydują się na „Wieczór we dwoje” czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na początek zostaniecie zaproszeni do pokoju, który przez dwie godziny będzie do Waszej wyłącznej dyspozycji. W środku powita Was cudowny nastrój - blask świec, zapach kadzideł, patera z owocami, czerwone wino i filiżanka aromatycznej herbaty. Podczas sączenia wyśmienitego trunku będziecie mogli zażyć relaksacyjnej kąpieli stóp w misach z solą i płatkami kwiatów. Po wstępnym odprężeniu i rozgrzaniu umysłu, przechodzimy do następnego etapu – peelingu relaksacyjnego na bazie wyciągu z owoców cytrusowych. Następnie specjaliści z „Filozofii Piękna” zafundują Wam niebiańską rozkosz - godzinny masaż całego ciała. Masaż jest wykonywany ciepłymi olejkami na bazie paczuli i sandałowca. Podczas zabiegów będzie Wam towarzyszyła delikatna, odprężająca muzyka. Oprócz całkowitego masażu ciała dodatkowo doświadczycie również masażu twarzy i głowy z elementami refleksoterapii.

Po godzinnym tańcu na ciele, specjaliści zostawią Was na piętnaście minut odprężenia, podając wino lub herbatę relaksacyjną. Na zakończenie zaproponowane Wam zostanie ćwiczenie oddechowe, które pozwoli powoli powrócić do realnego świata.

Specjalny pakiet „Wieczór panieński” obejmuje:

  • szampan, taca z owocami, świece
  • brzoskwiniowy peeling rozluźniający i oczyszczający skórę
  • kąpiel w płatkach róż
  • zabieg na ciało, który pozwala przenieść się do magicznego świata luksusu, odmłodzenia i absolutnego relaksu
  • relaksacyjny masaż twarzy i głowy
  • zniewalający masaż ciała ciepłym i olejami

Magiczne kamienie
Nowością w Filozofii Piękna jest masaż kamieniami. Masaż z użyciem gorących kamieni daje efekt głębokiego relaksu. Dzieje się tak na skutek przepływu przez organizm pozytywnej energii. Podczas takiego masażu wykorzystywane są bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki. Powoduje to rozszerzanie się naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększony zostaje przepływ krwi przez mięśnie, co pozwala na szybsze dostarczanie substancji odżywczych do mięśni i wydalanie produktów przemiany materii. Kamienie do masażu są specjalnie selekcjonowane. Jest to bazalt pochodzący z wyjątkowych obszarów czystych ekologicznie, o dużej aktywności wulkanicznej np. Bali, Hawaje. Kamienie muszą mieć okrągły kształt i wymiar pasujący do dłoni. Posiadają gładką powierzchnię, co ułatwia poślizg na skórze. Kamienie do masażu mają wysoki współczynnik ciepła, co pozwala na jego magazynowanie. Kamienie wykorzystywane są do masażu i akupresury. Podgrzewa się je w specjalnych podgrzewaczach i w zależności od wielkości używa do masażu różnych części ciała. Największymi masuje się tułów, mniejsze umieszcza się na twarzy i między palcami. Masaż gorącymi kamieniami trwa około półtorej godziny. Zabieg ten stosowany jest jako uzupełnienie leczenia fizjoterapeutycznego i ma za zadanie przywrócenie sprawności uszkodzonych narządów. W gabinetach odnowy biologicznej wykonuje się go, aby zregenerować ciało i ukoić nerwy. Terapia kamieniami ma zbawienny wpływ na zmęczone, zestresowane ciało. Poprawia krążenie, łagodzi napięcie mięśni i stawów oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Przywraca harmonię energetyczną organizmu.

Pomysł na prezent
Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby podaruj jej karnet na jeden z wyjątkowych zabiegów. Jeżeli nie masz rozeznania w dziedzinie kosmetyki, możesz zaproponować kwotę, a specjaliści z salonu pomogą dobrać odpowiedni zabieg lub pakiet. Zaproszenia są do odbioru w Filozofii Piękna.