Artykuły powiązane

Rzęsy, choć z budowy nie różnią się od włosów, są jednak od nich o wiele delikatniejsze. Różnica dotyczy między innymi cyklu wzrostu, który w przypadku rzęs przebiega znacznie wolniej. Z wiekiem ten problem się pogłębia.

Ale można temu zaradzić i to w sposób niezwykle prosty. Salon Filozofia Piękna zawsze idzie z duchem czasu i wprowadza do swojej oferty najnowocześniejsze usługi z dziedziny kosmetyki i upiększania. Tym razem prezentujemy jedną z najbardziej innowacyjnych technik aplikacji rzęs. Metodę, która właśnie zaczęła zdobywać uznanie wymagających klientek.

Uwodzić spojrzeniem
Przedłużanie rzęs to znakomity sposób na poprawę wyglądu. W zależności od preferencji można uzyskać różne efekty przedłużenia rzęs. Rzęsy mogą być pogrubione, podkręcone, przedłużone. Można im nadać intensywniejszy kolor lub zwiększoną objętość. Rzęsy występują w kilku długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, co daje 100% możliwości osiągnięcia pożądanego (nie do odróżnienia) naturalnego efektu. Przedłużenie rzęs nie ogranicza naszych przyzwyczajeń. Dalej można korzystać na przykład z basenu czy sauny, gdyż rzęsy syntetyczne są wodoodporne. Istotny jest fakt, że przedłużone rzęsy są oddzielone od siebie, przez co każda indywidualna rzęsa daje spektakularny efekt wydłużenia i podkręcenia, każda jest naturalnie miękka. Ważne jest również to, że nie istnieją praktycznie żadne przeciwwskazania alergiczne. Wszystkie używane preparaty są przetestowane na neutralne oddziaływanie na oczy i okolice oczu. Można spokojnie poddać się zabiegowi nosząc szkła kontaktowe. Należy pamiętać, że zabieg nie niszczy naszych rzęs.

Blink/Go
Jeśli chcesz mieć piękne i długie rzęsy, umów się na wizytę do specjalistów z Filozofii Piękna, którzy zadbają o twoje pełne blasku spojrzenie. Obecnie salon oferuje zupełną nowość – przedłużanie i zagęszczania rzęs nowatorską metodą Blink & Go. Pozwala ona uzyskać spektakularny efekt długich rzęs już w 20 minut. Rzęsy w stylu Blink & Go są uwodzicielskie, kuszące i ekstremalnie grube. Takiego rezultatu nie uzyskasz za pomocą żadnej innej metody.

Blink & Go to propozycja przede wszystkim dla kobiet, które cenią swój czas i nie chcą spędzać wielu godzin na zabiegach i wydawać dużo pieniędzy na korekty. Blink & GO jest stworzony z myślą o paniach, które żyją dynamicznie i potrzebują natychmiastowego spektakularnego efektu, a także które chcą się zmieniać w zależności od okoliczności. Blink & Go to świetne rozwiązanie na Sylwestra, bal karnawałowy, studniówkę, randkę i oczywiście na ślub.

Czas
Pojedynczy zabieg trwa od 20 do 30 minut.

Klientki
Niecierpliwe, zabiegane, niemogące pozwolić sobie na regularne uzupełnienia.

Trwałość
Około dwóch tygodni. Należy profesjonalnie usunąć.

Efekt
Naturalny, spektakularny. Każda rzęsa idealnie osobno. Większa swoboda w doborze grubości i długości. Piękny efekt na co dzień. Do noszenia na stałe. Efekt nierozpoznania dla osoby postronnej.

Rzęsy
Do przedłużenia wykorzystywane są rzęsy dłuższe od 30% do 50%. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o ilość rzęs klientki. Zagęszczenie może trwać do uzyskania pożądanego efektu.

Przy słabych rzęsach naturalnych
Delikatny efekt, ale bardzo bezpieczny. Można uzyskać intensywny efekt bez nadwyrężania naturalnych rzęs.

Kontynuacja
Uzupełniamy dowolnie. Jeżeli jest taka potrzeba, to po ściągnięciu można zaaplikować ponownie. Generalnie nie nosimy ich na stałe, tylko okazjonalnie.

Na rynku
Ekskluzywna nowość, która ma już swoją renomę.