Artykuły powiązane

 Podążając za nowinkami z zakresu upiększania urody oraz za wymaganiami klientek salon urody "Filozofia Piękna" wprowadził zabieg, który spowoduje, że nasze spojrzenie nabierze wyrazu i oczaruje innych. Specjaliści od urody od lat wprowadzają nowinki, które pozwalają w krótkim czasie poprawić nasz wygląd lub zmienić wizerunek. Bez problemy możemy przedłużyć włosy lub paznokcie. Teraz nastał czas rzęs. Wykorzystywane do tego techniki opracowane są w taki sposób, aby były jak najmniej inwazyjne, wyglądały naturalnie, były trwałe i łatwe w pielęgnacji.

 Długie i gęste rzęsy to z pewnością marzenie każdej kobiety. Dotychczas można było poprawić wygląd rzęs za pomocą kępek lub pasemek. Dla kobiet nieusatysfakcjonowanych efektem wizualnym tej techniki stworzono system profesjonalnej i precyzyjnej aplikacji rzęs o bardzo naturalnym wyglądzie. Przedłużanie wykonuje się przez dołączanie pojedynczych, syntetycznych rzęs, wykonanych na podobieństwo ludzkich, za pomocą specjalistycznego kleju. Pomysł narodził się w dalekiej Azji, ale największe zastosowanie i sukces odniósł w USA.

 Przedłużanie rzęs metodą Royal Lashes to jeden z tych zabiegów, które w znaczny sposób poprawią nasze samopoczucie, samoocenę,a nie bez znaczenia jest fakt, że efekt jest przecież natychmiastowy. Zabieg trwa około dwóch, trzech godzin. Przedłużanie rzęs należy to zabiegów precyzyjnych i powinna go wykonywać odpowiednio przeszkolona osoba z tak zwaną pewną ręką. Poprzez odpowiednią aplikację osiągamy efekt dłuższych i grubszych rzęs o bardzo naturalnym wyglądzie. Syntetyczna rzęsa gładko przylega do naturalnej nie niszcząc jej. Ponadto, w przeciwieństwie do kępek czy pasemek, efekt aplikacji Royal Lashes jest niezwykle naturalny. Rzęsy są praktycznie nie do odróżnienia od naszych własnych.

 Ze względu na fakt, że proces utwardzania kleju nie jest natychmiastowy, przez pierwsze dwa dni należy zachować szczególną ostrożność. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu należy unikać nadmiernego ciepła, pary, solarium, sauny, prysznica. Nie wolno także tuszować, kremować i moczyć rzęs. Efekt końcowy utrzymuje się maksymalnie do ośmiu tygodni. W tym czasie następuje niewielka, stopniowa utrata rzęs. Aby ubytek nie był zauważalny należy uzupełniać braki co 2-3 tygodnie. Aby rzęsy długo pozostały w dobrym stanie należy o nie odpowiednio dbać. Nie należy ich trzeć, ciągnąć, nie wolno używać oleistych preparatów do demakijażu,a także wodoodpornej maskary. Stosując kremy na twarz i wokół oczu należy zachować ostrożność przy wklepywaniu preparatów. Jeżeli tylko będziecie przestrzegały powyższych zasad specjaliści gwarantują piękne i pociągające spojrzenie zza długich rzęs maksymalnie długo.

Małgorzata Bednarek
Filozofia Piękna