Artykuły powiązane

 Nadchodzi termin ślubu. Coraz częściej wydaje nam się, że o czymś zapomniałyśmy … sukienka, garnitur, limuzyna, sala, kwiaty, goście … Pełne zamieszanie i brak czasu dla siebie. Tydzień przed ślubem umawiamy się na oczyszczanie cery, manicure i makijaż próbny … Tydzień przed ślubem? To zdecydowanie za późno!

 Na przygotowanie skóry twarzy i ciała oraz paznokci do tego wyjątkowego dnia potrzebować będziemy zdecydowanie więcej czasu. Profesjonaliści z "Filozofii piękna" radzą wszystkim przyszłym Pannom Młodym, aby te pomyślały o sobie na minimum cztery tygodnie przez wielkim wydarzeniem. Jeżeli są problemy skórne (wypryski, trądzik, przebarwienia, popękane naczynia krwionośne, zbędne owłosienie, bardzo zniszczone paznokcie, czy problemy z nadwagą) czas ten powinien wydłużyć się nawet do pól roku.

 Po zgłoszeniu się do specjalistów "Filozofii Piękna" każda przyszła Para Młoda poczuje się wyjątkowo. Pierwszy krok to ocena stanu skóry przez kosmetyczkę. Następnie wykonuje się konsultację dermatologiczną, dietetyczną oraz dobiera się odpowiednie zabiegi kosmetyczne, które należy powtarzać w określonych odstępach czasowych. I tak na przykład złuszczanie na bazie kwasów owocowych to 8 - 10 zabiegów (jeden zabieg wykonywany jest raz na tydzień), mikrodermabrazja to seria 6 -10 zabiegów, peeling słoneczny (kwas migdałowy) to 2-4 zabiegów. Efekt jaki osiągniemy po przeprowadzeniu powyższych zabiegów to wygładzenie, rozjaśnienie, oczyszczenie oraz zniwelowanie przebarwień skórnych.

 Zabiegi odżywcze, nawilżające, regenerujące powinno się wykonać 1 - 3 razy w tygodniu w seriach 5 - 9 zabiegów.

 W zakres makijażu próbnego wchodzi, oprócz doboru palety kolorystycznej, regulacja brwi, henna brwi, henna rzęs, doklejanie kępek rzęs w celu nadania im większej gęstości. Przy manicure i pedicure proponujemy dodatkowo zabiegi odżywcze, peeling oraz maski parafinowe na dłonie i stopy.

 Przy problemach z nadwagą, mało elastyczną skórą i złym samopoczuciem proponujemy serię zabiegów na ciało, łącznie z konsultacją dietetyczna, gimnastyką (może być indywidualna dla par), masażami leczniczymi, modelującymi i relaksacyjnymi. W "Filozofii Piękna" można również skorzystać z zabiegów detoksykujących, nawilżających, antycelulitisowych, wyszczuplających, ujędrniających. Proponujemy również wannę z hydromasażem oraz kapsułę, czyli saunę parowę IR, prysznic vichy, wibracja i aromoterapię.

 Program zabiegów ustalany jest zawsze indywidualnie uwzględniając przy tym dyspozycję czasową i finansową każdej klientki.

 Kiedy wszystko jest przygotowane, nasza skóra jest świeża i zdrowa, można zrelaksować się we dwoje. Kąpiel w oślim mleku, masaż ciepłymi olejami na cztery ręce, relaksacyjny masaż głowy, twarzy i karku. A do tego romantyczna muzyka, szampan i truskawki….

Pozdrawiam Małgorzata Bednarek
"Filozofia Piękna"
ul. Mała Odrzańska 19
Szczecin
tel. +48 91 43 29 279
www.filozofiapiekna.pl