Artykuły powiązane

 Za pomocą tej rewolucyjnej metody fale ultradźwiękowe pełnią rolę aktywizowania miejsc połączeń włosa bez wpływu na włosy naturalne i skórę głowy. To oznacza maksymalną ochronę dla włosów. Nawet przy częstym stosowaniu ultradźwięków włos pozostaje w pełni zdrowy i nieuszkodzony. Płasko wyprofilowane miejsca połączeń są niewyczuwalne. Aby utrzymać naszą jakość nie pozostawiamy nic przypadkowi. Do produkcji firma Great Lengths stosuje wyłącznie cięty, naturalny zdrowy włos, który nigdy przedtem nie był poddawany procesom chemicznym, typu farbowanie, trwała itp.

 Dokładna selekcja włosów przy zakupie, zapewnia zachowanie zewnętrznej osłonki włosa, która jest bardzo ważna do późniejszej jakości pasemek. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają sie pod ścisłą kontrolą jakości Great Lengths w ich własnej fabryce we Włoszech. Wynikiem jest stała, najwyższa jakość pasemek, złączy i kolorów włosów. Naszym nadrzędnym celem są zadowoleni klienci i dlatego przy sprzedaży naszych usług nic nie pozostawiamy przypadkowi.

 Studio fryzjerskie “Enjoy" Anny Graf jest jedynym salonem fryzjerskim na Pomorzu, który gwarantuje najwyższą jakość przedłużania włosów ultradźwiękami. Byliśmy pierwszym salonem w Polsce i mamy bogate doświadczenie, Każdy klient, który zdecyduje sie na tę usługę otrzymuje gwarancję na cały okres czyli do 6 miesięcy noszenia włosów przedłużonych. Włosy występują w czterech długościach: 30cm, 40cm, 50cm, 60cm oraz bardzo bogatej kolorystyce - ponad 60 odcieni.

Serdecznie zapraszam
Anna Graf
Studio fryzjerskie “Enjoy"