Artykuły powiązane

 Podaruj sobie odrobinę luksusu: zgrabną sylwetkę, jędrną, gładką skórę, kondycję godną pozazdroszczenia oraz kwitnący wygląd. VacuStep to gwarancja zrzucenia zbędnych kilogramów i centymetrów w obwodzie w krótkim czasie.

 Zasada działania VacuStep
Nie jest błędem zdrowo się odżywiać i uprawiać regularnie sport, lecz każdy chciałby widzieć jak najszybciej sukcesy na swoim ciele. Jeśli się takie sukcesy nie pojawiają, człowiek szybko traci ochotę do dalszych ćwiczeń. VacuStepu to przyjemność od pierwszego dnia, a efekty można natychmiast zmierzyć. VacuStep - kombinacja ruchu oraz próżni - działa tak, aby w jak najkrótszym czasie zredukować obwód ciała na brzuchu, pośladkach, nogach i polepszyć wygląd skóry.

 Idealne ciało przy pomocy próżni ?
Wyobraźmy sobie, co się dzieje w naszym organiźmie, gdy trenujemy na przyrządzie Crosstrainer. W czasie treningu kurczą się grupy mięśniowe (mięśnie potrzebują energii, którą pobierają z otaczających je komórek tłuszczowych). W większości wypadków organizm mobilizuje dodatkową energię, ale w kłopotliwych sferach ciała (brzuch, pośladki, nogi, wewnętrzna strona ud) muskulatura nie rozpoznaje tych komórek jako energię, ponieważ są przez grubsze warstwy słabo ukrwione. VacuStep daje użytkownikowi możliwość poddania się działaniu podciśnienia od talii w dół i równocześnie treningu Crosstrainerem. Poprzez próżnię polepsza się ukrwienie górne warstwy skóry i muskulatura rozpoznaje dodatkową energię.

 VacuStep został wyróżniony jako najlepszy na świecie przyrząd do fitness! Aż 98% użytkowników po dwudziestokrotnym ćwiczeniu na przyrządzie straciło do 30-tu centymetrów czystego tłuszczu na obwodzie ciała. Utrata wagi sięgnęła nawet do 10kg, natomiast celulitis zniknął kompletnie u 77% użytkowników.

 Zbliża się wiosna. Każda z nas ubierając cieńsze i bardziej przylegające do ciała ubrania chce czuć się komfortowo i wyglądać pięknie. Jeżeli macie Panie jakiekolwiek zastrzeżenia co do wyglądu Waszego ciała, jeżeli uważacie, że w niektórych miejscach centymetr wskazuje za dużo, zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Fitness Klubu. Pomożemy Wam poczuć się wyjątkowo tej wiosny!

Małgorzata Figurska
Klub Fitness "Mazowiecka 13"