Artykuły powiązane

  Jeżeli do tej pory nie skorzystałaś z porad profesjonalisty - teraz przed ślubem masz okazję! Oryginalną sztuką makijażu jest makijaż permanentny. Pozwala poprawić kształt brwi, stworzyć wrażenie ich zagęszczenia, podkreślić oczy poprzez powiększenie objętości rzęs, jak również zaznaczyć kontur ust i wzmocnić ich barwę.

 Aby móc w pełni korzystać z uroków chwili potrzebne jest dobre samopoczucie... Rozszerzone naczynka psują ci dobry nastrój? Teraz masz możliwość pozbyć się ich raz na zawsze! Jeśli Twoja twarz jest ciągle czerwona, nie radzisz sobie z popękanymi naczynkami, a na nogach również drobnymi żylakami, to rozwiązaniem jest laseroterapia. Nowoczesne technologie laserowe zapewniają pełną precyzję i efektywność. Jeśli chcesz trwale pozbyć się zbędnego owłosienia to najskuteczniejszą metodą jest obecnie laserowa depilacja. Efektywna terapia składa się z kilku zabiegów przeprowadzanych w odstępach 4-8 tygodniowych. Ilość włosów stopniowo zmniejsza się, aby na koniec móc cieszyć się pięknem gładkiej skóry.

 Przyjemności jak i stresy życia codziennego szybko stają się żywym zwierciadłem naszej twarzy. Fotoodmładzanie jest najnowszą, skuteczną i bezpieczną metodą kompleksowej odnowy skóry, likwiduje drobne zmarszczki, rumień twarzy oraz wszelkiego rodzaju przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne. Zabiegi fotoodmładzania stymulują regenerację włókien kolagenowych, dzięki czemu poprawia się napięcie i elastyczność skóry, rozszerzone pory zmniejszają się, a zmarszczki wygładzają.

 Powstawanie cellulitu jest rezultatem nadmiernego magazynowania tłuszczu. ENDERMOLOGIE jest efektywną techniką likwidacji cellulitu i modelowania sylwetki, oddziałuje na skórę poprzez jej zasysanie i masaż. Proces ten stymuluje krążenie krwi i limfy oraz ułatwia eliminację toksyn. Wyzwala naturalny proces eliminacji tłuszczu, dając efekt jędrnej skóry i szczupłej, zgrabnej figury.

 Wierzymy w Piękno... a naszym zadaniem jest przywrócenie Państwu tej wiary.

 Laser Studio - Instytut Zdrowia i Urody www.laser-studio.pl.