Artykuły powiązane

 Aby zapewnić sobie długie i zdrowe życie należy stosować racjonalną dietę, mieć odpowiednią dawkę ruchu (najlepiej na świeżym powietrzu), wysypiać się. Lecz jest jeszcze jeden aspekt często pomijany, choć bardzo ważny.

 Dla kobiet warunkiem dobrego samopoczucia, oprócz wyżej wymienionych czynników, jest stosowanie odpowiedniego sposobu antykoncepcji. Musi on być skuteczny i prosty. Nie może on również oddziaływać negatywnie na zdrowie i samopoczucie kobiety. Takie warunki powinna spełniać idealna metoda antykoncepcji. Czy taka istnieje?

 Otóż tak, jest to nowoczesna metoda antykoncepcji przy użyciu urządzeń Lady-Comp, Baby-Comp i pearly niemieckiej firmy Valley Electronics. Służą one do precyzyjnego określania dni płodnych i niepłodnych. Podstawę stanowi codzienny pomiar temperatury. Sposób działania opiera się na metodzie termicznej udoskonalonej najnowszą elektroniką i statystyką oraz bazą danych liczącą setki tysięcy cykli kobiet umieszczonych w pamięci każdego urządzenia – efekt 20 lat pracy producenta.

 Przez pierwszych kilka dni działania urządzenie uczy się cyklu kobiety, porównuje go z innymi cyklami i dzięki codziennym pomiarom temperatury, wskazuje odpowiednie informacje – dni płodne i dni niepłodne. Codzienny raport płodności przedstawiany przez Lady-Comp, Baby-Comp lub pearly jest pewny w 99,3 % (porównywalny do tabletki)!

 W skali indeksu Pearla urządzenia osiągają wynik 0,7. Jest on porównywalny z wynikiem tabletek antykoncepcyjnych (0,9). Urządzenia pozytywnie przeszły wszelkie badania kliniczne, a o ich skuteczności i niezwykłej łatwości w użyciu mogą zaświadczyć dziesiątki tysięcy kobiet na świecie używające Lady-Comp, Baby-Comp i pearly już od 20 lat.

 Na codzienne pomiary temperatury wystarczy zaledwie 60 sekund, a urządzenie po nastawieniu budzika obudzi nas o danej porze. Po pomiarze temperatury pokazywany jest natychmiast raport płodności w sposób przejrzysty i czytelny (światło zielone – dni niepłodne, światło czerwone – dni płodne).

 Urządzenia Lady-Comp i pearly są skierowane do kobiet, które pragną naturalnej, zdrowej (brak efektów ubocznych) i skutecznej antykoncepcji, a chęć posiadania potomstwa odkładają na później.

 Urządzenie Baby-Comp jest skierowane do par, które planują dziecko. Posiada ono, oprócz wyżej wymienionych funkcji, możliwość wskazania dni najbardziej płodnych (dni owulacji), wbudowany test ciążowy, funkcję prognozy płci dziecka oraz funkcję wskazywania niewydolności ciałka żółtego, będącego często powodem problemów z poczęciem.

 Lady-Comp, Baby-Comp i pearly to zdrowa i skuteczna metoda antykoncepcji, metoda, jaka w Europie, Ameryce i Australii funkcjonuje z sukcesem już 20 lat!

Aleksandra Demiańczyk
mgr biologii
Nobilis Inwestycje Sp. z o.o.
Przedstawiciel generalny VE GmbH
ul Struga 78, Szczecin
tel./fax : 0 91 46 45 604
biuro@metodynaturalne.pl
www.ladycomp.pl

Konsultacje naukowe dr n. med. Mieczysław Chruściel
Specjalista ginekolog – położnik
Poradnia dla Kobiet, ul. Szafera 190
tel. 0 91 43 93 395