Artykuły powiązane

So Pure Earth Wax  Jest to wosk o przepięknym zapachu pomarańczy i palmarosy z delikatną karmelowo-waniliową nutą. Wyśmienicie nadaje się do układania ekstremalnych fryzur w stylu funky. Umożliwia powtórną stylizację, jest więc doskonały dla osób, które lubią zmieniać uczesanie w ciągu dnia. Doskonale rozprowadza się na włosach i świetnie akcentuje uczesanie. Pomimo wysokiego faktora usztywnienia, włosy pozostają miękkie i elastyczne. Dzięki zawartości pszczelego wosku, glinki i oleju warzywnego, dodaje włosom połysku.

So Pure Aqua Wax  Transparentny wosk o średnim faktorze usztywniającym, który nadaje włosom przepiękny połysk. Pomaga ujarzmić puszące się końce i idealnie układa włosy w loki. Jest odpowiedni dla wszystkich długości włosów. Zawiera olej z orzechów kokosa.

So Pure Star Shaper  Krem przeznaczony do stylizacji mocno sterczących, kanciastych fryzur. Doskonały zarówno do krótkich, jak i dłuższych włosów. Wystarczy odrobina, a fryzura zachowa swój kształt przez cały dzień. Dzięki włóknistej konsystencji jest bardzo łatwy do rozprowadzenia na włosach, mocno podkreśla uczesanie i dodaje niesamowitego połysku. Zawiera skrobię kukurydzianą oraz wosk pszczeli.

So Pure Crystal DeFrizz  Fantastyczny delikatny fluid przeznaczony do stylizacji zarówno prostych, jak i kręconych włosów. Doskonale wygładza i kontroluje puszenie podczas stylizacji. Dodaje włosom niesamowitego połysku. Dzięki delikatnemu faktorowi usztywnienia włosów, pozostają one miękkie i elastyczne.

So Pure Air Foam  Ultra lekka pianka odżywiająca do układania włosów, dodająca włosom niesamowitego połysku. Jest genialnym rozwiązaniem dla zniszczonych i przesuszonych włosów oraz wyjątkowo wrażliwej skóry głowy. Pozostawia włosy gładkie w dotyku i ekstremalnie lśniące.