Artykuły powiązane

 

Odpowiednia i przemyślana stylizacja paznokci może sporo mówić o nas - o naszym nastroju, nastawieniu, hobby czy... np. kulinarnych preferencjach. Zabawne zdobienie paznokci dobrze zrobi każdej z nas. Dzisiaj kilka propozycji na typowo letni manicure. Jesteście gotowe?

Czas na lody
Coś dla pań, które gustują w tego typu deserach. Klasyczny wafelek z kilkoma kulkami kolorowych, lodowych smaków zdradzi wasze upodobania i przywoła uśmiech na twarzach wielu osób. Alternatywnie można się pokusić o motyw lodowego pucharka z mrożoną zawartością. Barwny element dobrze będzie wyglądał w zestawieniu ze spokojnym, pastelowym tłem.


Orzeźwiający arbuz
Kolejnym skojarzeniem z latem są sezonowe owoce, które dojrzewają w najgorętszych miesiącach roku. Jednym z nich jest arbuz. Zatem, te z was, które uwielbiają słodki smak arbuza i jego piękne kolory zachęcam do zaproszenia zielono-czerwono-czarnych arbuzowych trójkącików jako ozdoby jednego lub dwóch paznokci. Pięknie zaprezentują się na bieli.
Pozostałe paznokcie niech zostaną pomalowane przechodzącymi jedne w drugi kolorami zieleni, czerwieni i bieli. Całość absolutnie odlotowa.


Morskie opowieści
Lato to morze. A skoro morze, to paleta z odcieniami niebieskiego, granatu i bieli. Nasza propozycja na stylizację paznokci w morskich klimatach to pomalowanie kilku paznokci jednolitym kolorem w odcieniu kobaltu. Na kolejnych kilku granatowe paski na białym tle z motywem złotego łańcucha. Jako dopełnienie motyw kotwicy, która pojawi się solo na wybranym paznokciu jednej ręki i na drugiej jako zminiaturyzowane elementy połączone ze sobą.


Odrobinę subtelności
Uzupełnieniem propozycji niech będzie coś stonowanego i szalenie romantycznego. Jak znalazł dla panien młodych, pod warunkiem, że będzie im pasowało zestawienie kolorów (ewentualnie można wybrać inną paletę).