Artykuły powiązane

Salony Fryzjerskie L’Or to blisko dwadzieścia lat historii. Te dwie dekady to spełnianie marzeń o wysokiej klasy fryzjerstwie, ciągła i owocna współpraca z marką L’Oréal Professionnel, nieustanne, szeroko pojęte doskonalenie stylistów, ciągłe poszerzanie wiedzy - technik cięcia, koloryzacji i pielęgnacji włosów. A wszystko po to by klient, który przekroczy próg jednego z czterech szczecińskich salonów fryzjerskich L’Or, wyszedł po wizycie w pełni usatysfakcjonowany i z przyjemnością wrócił na kolejne zabiegi.


NOWY salon, nowy ADRES

Właściciele Salonów Fryzjerskich L’Or stawiają na ciągły rozwój. Efektem tego jest otwarcie w czerwcu br nowego salonu mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Cedyńskiej 4 (przeniesiony ze Starej Cegielni).
Do dyspozycji klientów zostało oddanych ponad 180m kw. Przestronna poczekalnia z recepcją, bar kawowy, a przede wszystkim wygodne i przestronne stanowiska fryzjerskie to oczywiście podstawa działalności studia. Klienci będą mogli skorzystać także z usług manicurzystki oraz specjalistki od makijażu permanentnego - zabiegu, który zdobywa coraz większe grono fanek.
Usługi dodatkowe uzupełnia wizażystka z ofertą makijażu okazjonalnego na wielkie wyjście.

Gdzie jeszcze?
Oprócz najnowszego studia (ul. Cedyńska 4) klienci mogą skorzystać z dotychczasowych lokalizacji. Salony L’Or przy ul Sławomira 16 oraz w Baltica Wellness&SPA (pl. Rodła 8) to dwa punkty zasilające w usługi fryzjerskie lewobrzeżny Szczecin. Klientów z prawobrzeża ugości załoga salonu mieszczącego się w Galerii Gryf przy ul. Wiosennej 32. Panowie odwiedzający GH Gryf mogą skorzystać także z usług profesjonalnego barbera.

Wrześniowe niespodzianki
Najnowszy Salon L’Or zaprasza w swoje gościnne progi już teraz. Z kolei na wrzesień właściciele przygotowują specjalną niespodziankę dla stałych oraz nowych klientów. Będzie mnóstwo atrakcji, przyjemności i upominków. O szczegółach będziemy informować na bieżąco zarówno na łamach magazynu Uroczystość, jak i poprzez nasze media internetowe (e-wesele.pl, profile na facebooku).


Światowy partner

Właściciele salonów L’Or od początku swojej działalności postawili na nowoczesność, rozwój i solidnego partnera - markę L’Oréal oraz ich linię profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich - L’Oréal Professionnel. Linię pielęgnacyjną uzupełniają kosmetyki Kérastase Paris.

Wykwalifikowany personel
W salonach L’Or na klientów czeka wykwalifikowany sztab fryzjerów, którzy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach ucząc się od najlepszych. Dzięki temu styliści wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, poznają nowinki świata fryzjerskiego, najnowsze techniki w koloryzacji strzyżeniu i upięciach. Nie bez znaczenia są odpowiednie umiejętności fryzjerów L’Or dotyczące pracy z klientami. Dzięki odpowiedniemu zaopiekowaniu i najwyższej jakości usługom, klienci tak chętnie wracają.

Przedłużanie włosów
Oprócz typowych usług fryzjerskich, salony L’Or oferują także zabiegi przedłużania włosów. Odpowiednio przeszkolony personel wykonuje zabiegi przy pomocy specjalistycznych maszyn firm Great Lengths i Balmain. Do przedłużania wykorzystywane są wyłącznie naturalne włosy zamawiane przez ww firmy.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do szczecińskich salonów :

 

 

L’Or Salony Fryzjerskie, ul. Cedyńska 4
tel. 91 4 222 888, 91 4 888 492
e-mail: cedynska@lor.com.pl

 

Baltica Wellness&Spa, pl. Rodła 8
tel. 91 359 44 04
e-mail: baltica@lor.com.pl

 

Galeria CH Gryf, ul. Wiosenna 32
tel. 91 463 22 33, 91 463 33 33
e-mail: gryf@lor.com.pl

 

Studio L’Or, ul. Sławomira 16
tel. 91 4 888 589
e-mail: slawomira@lor.com.pl