Artykuły powiązane

 
foto: materiały archiwalne FaleLokiKoki


W dniach 9 i 10 czerwca w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbyło się wydarzenie branżowe dla fryzjerów. Gościem specjalnym była pochodząca z Sankt Petersburga stylistka fryzur i wizażystka, ambasadorska marek BaByliss Pro i Kérastase - Daria Uskumbaeva. Całość została zorganizowana przez FaleLokiKoki, partnerem eventu była marka BaByliss Pro, wsparcie od strony medialnej zapewnił Magazyn Ślubny Uroczystość oraz e-wesele.pl

Upięcia ślubne od podszewki
Mnóstwo praktycznych podpowiedzi, porad, ogromna dawka wiedzy, a także szereg anegdot z życia szkoleniowca wywołujących salwy śmiechu – tak w pigułce wyglądało kilkugodzinne spotkanie z Darią Uskumbaevą. Podczas pokazu Daria zaprezentowała cztery rodzaje ślubnych upięć oraz jedną technikę podcinania włosów.


Uczestniczące w evencie stylistki z salonów fryzjerkich mogły obserwować powstawanie każdego upięcia krok po kroku. Zaprezentowane nowatorskie techniki w układaniu włosów, przeplataniu każdego pasma, podpinaniu, użyte akcesoria i kosmetyki do stylizacji, czasami nietypowy sposób ich aplikacji oraz profesjonalny sprzęt fryzjerski miały ogromne znaczenie podczas samego procesu tworzenia upięcia, jak i wpływały bezpośrednio na efekt finalny i trwałość fryzury - co wielokrotnie podkreślała Daria.


Zaprezentowane fryzury nie tylko podkreśliły urodę modelek, ale także stanowiły dopełnienie przygotowanych ślubnych stylizacji. Zachwycające, nietuzinkowe ślubne kreacje z kolekcji domy mody Papilio użyczone zostały przez szczeciński salon Freya mieszczący się przy ul. Krzywoustego 64.Daria Uskumbaeva – kiedyś i dziś

Daria to nie tylko fantastyczna stylistka fryzur i wizażystka renomowanych salonów „May” w St. Petersburgu, ale równie trenerka studentów Akademii Fryzjerskiej „May”.
Studiowała architekturę wnętrz, by finalnie związać się z branżą beauty. Daria jest częścią twórczego zespołu, biorącego udział w największych fryzjerskich i modowych show w Rosji. Uczestniczy w międzynarodowych zawodach fryzjerskich oraz dużo podróżuje by dzielić się swoimi umiejętnościami z kolegami po fachu oraz zdobywać nowe umiejętności.
Tworzy także własne projekty fotograficzne i modowe. Autorskie kolekcje upięć prezentuje na licznych pokazach, szkoleniach oraz warsztatach. Podczas pokazu w Szczecinie zapowiedziała swoją najnowszą kolekcję upięć ślubnych dla posiadaczek włosów krótkich i półdługich. To rzadkość, więc tym bardziej czekamy na efekty, jej pomysły i propozycje.


Organizator - FaleLokiKoki

FaleLokiKoki to nie tylko hurtownie i sklepy gwarantujące wyselekcjonowany asortyment najlepszych marek fryzjerskich, który zaspokaja zarówno oczekiwania fryzjerów jak i klientów indywidualnych. To także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Celem firmy jest kompleksowa obsługa klientów, a także wspieranie rozwoju salonów fryzjerskich, doradztwo, szkolenia i warsztaty.

 

 

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych FaleLokiKoki


Szczecin
ul. Ku Słońcu
tel. 91 812 75 57

os. Słoneczne (Helios)
tel. 91 431 30 30


Stargard
ul. Józefa Piłsudskiego 24/3
tel. 91 834 27 78


Gorzów Wielkopolski
ul. Mościckiego 12 a
tel. 95 722 31 86