Artykuły powiązane

tekst: Jolanta Tymińska – specjalista ds. fotodepilacji i fototerapii DepilConcept Polska
foto: materiały DepilConcept

 

Dzień ślubu jest jednym z tych dni, w którym każda kobieta chce wyglądać i czuć się najlepiej. Standardem jest planowanie wizyty u kosmetyczki, fryzjera czy manikiurzystki. A co z depilacją? Czy którakolwiek kobieta wyobraża sobie, że mogłaby pójść do ślubu z niewydepilowanymi nogami, bikini, pachami? Nawet jeśli suknia ślubna jest długa i zakrywa nogi, to przecież chodzi nie tylko o gładką skórą, ale również o komfort i dobre samopoczucie. Dzisiejsze kobiety depilację ciała przyjmują już jako element obowiązkowy w codziennej pielęgnacji ciała. Uwzględnijmy ją więc w grafiku przedślubnym.


Trwała depilacja. Bezpieczeństwo, komfort, skuteczność.
Metod depilacji na rynku jest coraz więcej. Kto nie zna jednorazowej maszynki, depilatora czy wosku? Do wyboru są jeszcze kremy do depilacji, pęseta, pasta cukrowa, a także najnowsze technologie laserowe. Jedną z nich jest trwała depilacja SHR (Super Hair Removal) z systemem In Motion, wykorzystywana w sieci gabinetów DepilConcept.
Trwała depilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania, tj. In Motion – czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana stopniowo. Dzięki temu zabiegi są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne, bezbolesne i szybkie. Niska podczerwień, która jest wykorzystywana w technologii SHR chroni melaninę zawartą w skórze pozwalając bezpieczne przeprowadzić zabiegi nawet latem! Światło pulsacyjne niweluje również problemy związane z tradycyjnymi metodami depilacji, takimi jak: podrażnienia, wrastające włosy czy zapalenia mieszków włosowych.

Im szybciej zaczniesz, tym lepszy efekt uzyskasz
W dzisiejszych czasach gładka skóra to marzenie każdej kobiety, a ślub może być doskonałą okazją do spróbowania nowej metody, z efektów której będzie można cieszyć się nie tylko w dniu ślubu, ale i dłużej. Jeżeli do Twojego ślubu pozostało jeszcze kilka miesięcy, to z pewnością efekty będą zaskakujące. Rekomendowana seria zabiegów trwałej depilacji SHR to minimum 7-10 razy. Wizyty są co około 4 tygodnie, a efekty widać już po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu.
Nie martw się depilacją w dniu ślubu! Zapomnij o podrażnieniach, wrastających włosach i codziennym goleniu. Zyskaj gładką skórę, komfort, spontaniczność i uśmiech. W końcu ślubne zdjęcia będą pamiątką na całe życie!

 

UWAGA!


Spraw sobie prezent już dziś!

przyjdź na bezpłatną konsultację do salonu DepilConcept Szczecin przy al. Powstańców Wielkopolskich 80 LU-2, tel. 880 264 702,

pokaż artykuł w gazecie Uroczystość

otrzymaj zaproszenie na pierwszy, promocyjny zabieg fotodepilacji pach, bikini płytkiego lub wąsika za 10zł.

 

 


tel. 880 264 702
e-mail: powstancow80@depilconcept.pl
depilconcept.pl
al. Powstańców Wielkopolskich 80, Szczecin