Artykuły powiązane

Jeżeli jesteście entuzjastkami Walentynek, pokażcie to całemu światu. W jaki sposób? Poprzez specjalny walentynkowy manicure. Jeżeli z kolei należycie do grona osób, które nie przepadają za celebrowaniem tego typu świąt, wcale nie musicie rezygnować ze słodkich kolorów i motywu serca na paznokciach.

Manicure z motywem serca w kolorystyce z różem, czerwienią i bielą w roli głównej to coś w sam raz dla romantyczek. Takie ozdobienie paznokci sprawdzi się też w przypadku przyszłych panien młodych, które wybrały motyw serca jako przewodni temat swojego wesela.

 

Przełamany french
French to klasyczny sposób malowania paznokci, gdzie podkreślone są jedynie końcówki płytki paznokciowej przez białe wykończenie. Dla kobiet, które kochają tą czystość formy, ale lubują się też w motywie serca styliści paznokci mają nową propozycję.

Klasyczny french od kciuka do środkowego paznokciach. Na serdecznym palcu płytka pomalowana białą bazą z czerwonymi sercami i to ten palec przykuwa całą uwagę (idealnie w przypadku ślubu i obrączki, która zagości na serdecznym palcu prawej ręki). Całość wieńczy mały palec z paznokciem przyozdobionym subtelnymi błyskotkami.

 

Subtelność w całej okazałości
Czyli french ponownie, ale tym razem w niezwykle delikatnymi ozdobnikami w postaci malutkich serc pojawiających się na linii białych końcówek. Po prostu pięknie.

 

Czerwień, srebro, biel i czerń
Miks czterech kolorów, które zagoszczą na paznokciach (jeden kolor będzie powtórzony).

Podobnie, jak wyżej uwagę przykuje serdeczne palce, które pomalowane białym lakierem przyozdobione będą dodatkowo czarnymi, nieregularnymi sercami w nowoczesnym wydaniu. Bardzo ciekawa, nie przesłodzona propozycja.

 

Landrynkowo
Czyli różem po całości.

Jednak, żeby nie było zbyt banalnie wyróżnione niech będą palce np. środkowy i serdeczny. Na jednej dłoni poprzez zastosowanie lakieru w tej samej tonacji kolorystycznej, ale z błyszczącymi drobinkami. Na drugiej przez dodanie motywu serca ze strzałą.

 

Zabawa kolorem
Czyli wariacje i zabawa kolorami.

Pastele, czerwienie, intensywniejsze róże, odcienie niebieskiego z wszystko to z dodatkiem serc w kształtach bardziej lub mniej klasycznych.

Napisy
Czyli na przykład klasyczne miłosne zaklęcie w postaci słowa „love”.

Rozdzielone po połowie na serdecznym i środkowym palcu i zamknięte w białym sercu. Czerwono-szare serduszka na białym tle okraszą wesoło pozostałe paznokcie.