Artykuły powiązane

                                                                                                                                   fot. Łukasz Brodala

Studio Pielęgnacji Ciała i Ducha Filozofia Piękna to miejsce dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług, profesjonalną i świetnie wyszkoloną obsługę oraz kameralną atmosferę. Co równie istotne oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie. Przyszłe pary młode nie są w tym względzie wyjątkiem.

Piękna ona, piękny on
Specjalne pakiety dla przyszłej pary młodej cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Pakiet dla Dwojga Gold lub Premium to specjalnie skonstruowany zestaw zabiegów na twarz i ciało dla niej i dla niego, dzięki którym w dniu ślubu będziecie wyglądać olśniewająco!

                                                                                                                                      fot. Łukasz Brodala

Wieczory panieńskie
To propozycja kameralnej imprezy przedślubnej. Podając budżet, obsługa zaproponuje przebieg wieczoru oraz zabiegi kosmetyczne (dla wszystkich pań lub tylko dla panny młodej), cateringiem i np. degustacją win. Będzie niezwykle miło i biorąc pod uwagę wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-relaksacyjne – pięknie!

Vouchery kwotowe                        
Sprawdzą się w każdej sytuacji. Mogą być prezentem dla pary młodej lub też formą podziękowania od nowożeńców dla rodziców czy świadków.

Voucher może być wykupiony na konkretny zabieg (np. masaż) lub też może opiewać na konkretną kwotę przy założeniu, że zabieg zostanie wybrany przez osobę, która otrzyma prezent.