Artykuły powiązane

Jeżeli masz krótkie włosy, będziesz mogła podkreślić ich wygląd, a przy okazji nadać charakteru całej stylizacji poprzez odpowiedni dobór dodatków. Wszelkiej akcesoria w stylu boho, vintage, spinki, opaski, fascynatory, woalki w zestawieniu z krótką fryzurą będą wyglądały niezwykle stylowo.

Gładko i grzecznie
Krótkie i gładko uczesane włosy będą ozdobą samą w sobie. Taka fryzura jest klasyczna i piękna. W celu nadania objętości uczesaniu można lekko natapirować pasma. Przy takiej fryzurze najbardziej wyeksponowana jest twarz, która powinna być nieskazitelna. Makijaż będzie grał pierwszoplanową rolę. Jeżeli zależy ci na dodatku wybór będzie duży. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju fascynatory, wolaki, drobne kwiatki, ozdobne spinki oraz romantyczne opaski. Do tego suknia w stylu vintage lub boho.

Z charakterem
Po bokach włosy nieco krótsze, góra dłuższa, natapirowana i zaczesana do tyłu. Dla kobiety niebanalnej, temperamentnej, która wie czego chce. Fryzura może być w wersji bardziej spokojnej lub też stylista może nadać uczesaniu zadziornego charakteru. Taka fryzura wydłuży optycznie sylwetkę (postawione na środku głowy włosy dodadzą paru centymetrów wzrostu). Należy o tym pamiętać zwłaszcza, jeżeli para młoda jest podobnego wzrostu.

Fale, loki
Jeżeli włosy sięgają przynajmniej do linii żuchwy śmiało można rozważyć fryzury z pofalowanymi pasmami. Takie uczesania będą bardzo romantyczne i co ważne nadadzą objętości fryzurze.

Dla odważnych
Pozorny nieład na głowie stworzony pod okiem profesjonalnego stylisty nada niebanalnego charakteru ślubnej stylizacji. Adresatkami takiego uczesania będą kobiety odważne, które nie boją się wyzwań i lubią zaskakiwać swoim wyglądem nawet w dniu ślubu.

Z krótkich włosów można stworzyć elegancką, szykowną, nieco zadziorną lub sexy fryzurę. Wszystko w rękach profesjonalnego stylisty, który podpowie, doradzi i finalnie wykona uczesanie. Odpowiednio wcześniej warto pomyśleć o tym, aby umówić się na próbne czesanie, które zweryfikuje pomysły i oczekiwania. Koniecznie przynajmniej na miesiąc wcześniej zarezerwuj wizytę u swojego fryzjera w dniu ślubu. I zawczasu zacznij dbać o swoje włosy, aby wyglądały pięknie i zdrowo.