Artykuły powiązane

Walentynki tuż, tuż. Jeżeli jesteście entuzjastkami tego dnia, pokażcie to całemu światu. W jaki sposób? Poprzez specjalny walentynkowy manicure.
Jeżeli z kolei należycie do grona osób, które nie przepadają za celebrowaniem tego typu świąt, wcale nie musicie rezygnować ze słodkich kolorów na paznokciach.

Kształty, symbole
Na pierwszym planie bezsprzecznie muszą pojawić się serca i serduszka. Większe, mniejsze, minimalistyczne (pojedyncze) lub w wymiarze maksi. Wszystkie chwyty dozwolone!

Napisy
Tutaj można popuścić wodze fantazji. Najpopularniejsze zapewne będą klasyczne napisy kojarzące się z płomiennym uczuciem. „Love”, „You&Me”, „Ty i Ja”, Mr&Mrs, wasze inicjały lub pierwsze litery imion. Wybór należy do was :)

Kolorystyka
Skojarzenia będą proste i jakże trafne - czerwienie i róże w walentynkowym manicure będą czymś absolutnie oczywistym i przez większość oczekiwanym. Głębokie, nasycone barwy podkreślą przekaz.

Mamy także alternatywną propozycje dla kobiet, które chcą czegoś bardziej nieoczywistego. Co powiecie na delikatne, lekko przygaszone odcienie? Subtelne beże, pudrowe róże, błękity, kolor gołębi i miętowy okraszone motywem serca i dla ożywienia delikatnymi, różnokolorowymi kropeczkami będą ciekawą propozycją walentynkowego looku.

French z dodatkiem
Jeżeli kochasz klasyczny french na swoich paznokciach, wcale nie musisz z niego rezygnować. Chcąc podkreślić walentynkowy nastrój, wystarczy, że na linii białych końcówek paznokci pojawią się maleńkie serduszka. Taki manicure będzie subtelny i czysty w swojej formie.