Artykuły powiązane

Przed nami najchłodniejsze miesiące. Dla tych, którzy nie przepadają za zimą mam propozycję, aby spróbować ją oswoić. Jak? Sposobów może być wiele. Jeden z nich to „zaproszenie” zimy na nasze dłonie, a konkretnie na paznokcie. Manicure z zimowymi akcentami będzie wyjątkowy. Zobaczcie, jak może wyglądać i jakie motywy możecie wykorzystać.
 
Ślubnie i świątecznie
Jeżeli wasza data ślubu będzie przypadała na zimowe miesiące koniecznie wykorzystajcie ten fakt i poproście makijażystkę o wprowadzenie w manicure elementów nawiązujących do zimy. To samo możecie zrobić w przypadku ślubu podczas świąt bożonarodzeniowych. Tak niespotykane paznokcie przykują wzrok wszystkich i pięknie podkreślą ten wyjątkowy czas.
 

Stonowany
Jeżeli nie należysz do fanek krzykliwych kolorów, w zimowym manicure wykorzystaj delikatną paletę barw. Klasyczny french lub beże z dodatkiem białych śnieżynek będą bardzo dyskretne i subtelne.
 
Nasycony
Nasycone, głębokie czerwienie pokrywające całą płytkę paznokci plus świąteczny akcent na jednym lub kilku z nich to będzie to! Jakie motywy mogą zagościć na paznokciach? Będzie w czym wybierać. Począwszy od choinki, gwiazdy betlejemskiej, prezentu z ozdobną kokardą, gałązka choinki z bombką na misiu w czapie kończąc.
 
 
Srebrno-złoty przepych
To kolory, które jednoznacznie kojarzą się z zimą i świętami. Dlatego też śmiało możesz sięgnąć po złote i srebrne lakiery. Niech się błyszczy, niech lśni!
 
 
Czarno i biało
Manicure na bazie tych dwóch kolorów będzie piękny i minimalistyczny.