Artykuły powiązane

zdjęcia: Piotr Szymanowski, szynoo.com

W niedzielę 28 stycznia 2018r po raz czternasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu. Przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich mieszczące się przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach.

Pary, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego oraz narzeczeni, którzy są już na etapie organizacji najważniejszego dnia w życiu nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Program rabatowy
Ślub i wesel to spory wydatek, dlatego też każda okazja do zaoszczędzenia jest na warta uwagi. Co powiecie na kupony rabatowe, dzięki którym w waszych portfelach zostanie nawet dwa i pół tysiąca złotych? Aby otrzymać zestawy kuponów wystarczy przyjść na Wielką Galę Ślubną. Zniżki będzie można zrealizować u wystawców w trakcie trwania imprezy lub przez kolejnych sześć dni.

Pokazy i występy
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to mnóstwo atrakcji dla zwiedzających. Będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy czołowych zespołów muzycznych, pokazy barmańskie, pokaz pierwszego tańca.

  

Na scenie odbędzie się finał piątej edycji Ślubnych Metamorfoz. W specjalnie przygotowanych na ten dzień stylizacjach ślubnych zaprezentują się wszystkie uczestniczki tegorocznego projektu. Ogłosimy, która z przemian zdaniem jury była najbardziej spektakularna oraz która z uczestniczek znajdzie się na wiosennej okładce Magazynu Ślubnego Uroczystość. A to tylko mała cząstka tego, co będzie się działo przez cały targowy dzień :) Bądźcie z nami!