Artykuły powiązane

W niedzielę 29 stycznia po raz trzynasty spotkamy się ze wszystkimi, którym tematyka ślubno-weselna jest bliska sercu.

fot.www.lukaszklosinski.pl

Od 10:00 do 18:00, czyli dokładnie przez osiem godzin hale Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 będą stały otworem przed wszystkimi, którzy planują swoje uroczystości w najbliższych latach. Nie możecie tego przeoczyć!

 

Program rabatowy
Ślub i wesel to spory wydatek. Każda okazja do zaoszczędzenia jest warta uwagi. Doskonale o tym wiedzą nasi wystawcy oraz my sami, dlatego też przygotowaliśmy dla was kupony rabatowe, dzięki którym będziecie mogli zaoszczędzić aż 2500zł! Zniżki będzie można zrealizować u wystawców w trakcie trwania imprezy lub przez kolejnych sześć dni. Aby otrzymać zestaw kuponów wystarczy przyjść na Galę i zgłosić się na stoisko e-wesele.pl.

 

 fot.www.lukaszklosinski.pl

Przyjdź na Galę i wygraj wesele!
Jeżeli nie zdążyliście wziąć udziału w pierwszej części eliminacji konkursowej na facebooku, nadal możecie walczyć o wielki finał, a tym samym o nagrodę główną i pozostałe! Jak to zrobić? Wystarczy przyjść na Galę, zrobić zdjęcie we wskazanej fotobudce, przekazać je odpowiedniej osobie z ramienia organizatora i czekać na ogłoszenie wyników.
Podczas trwania Gali Ślubnej do ścisłego finału i walki o wesele w Hotelu Dobosz oraz pozostałe, niezwykle atrakcyjne nagrody zostaną wyłonione cztery pary! Przyjdźcie i pomóżcie szczęściu :)
Szczegóły wraz z regulaminem znajdziecie w zakładce "Konkurs" na naszej stronie e-wesele.pl

 

 fot.www.marcindelektowski.pl

Pokazy i występy
Wielka Gala Ślubna to ogrom wystawców, niezwykle ciekawe oferty oraz moc atrakcji dla zwiedzających. Na scenie będziecie mogli zobaczyć rekordową ilość zespołów muzycznych, pokazy tańca, pokazy barmańskie oraz piękne suknie ślubne.

 

  fot.www.lukaszklosinski.pl

Metamorfozy Ślubne
Finalistki ubiegłorocznych Metamorfoz Ślubnych zaprezentują się w pełnej krasie na scenie.
Co ważne – podczas Gali będziemy przyjmować zgłoszenia do kolejnej odsłony Ślubnych Metamorfoz. Jeżeli myślisz o ślubie, chcesz poczuć przedsmak przygotowań i zobaczyć jaką przemianę zaproponują ci profesjonaliści, koniecznie odwiedź stoisko Ślubnych Metamorfoz i zgłoś swoją kandydaturę do przyszłorocznej edycji projektu. Może szczęście się do ciebie uśmiechnie i zostaniesz wybrana do ścisłej szóstki uczestniczek.

Bilety
Wstęp na Galę jest biletowany. 
W dniu targów bilety będzie można kupić w kasie targów.
W tym roku uruchomiliśmy także przedsprzedaż biletów. Wejściówki można nabyć na stronie biletprosze.pl Przedsprzedaż będzie uruchomiona do dnia 28 stycznia.