Artykuły powiązane

Spis treści

Katarzyna Gościniak, 27 lat, 43kg, 154cm
Kasia przyjechała do nas z Zielonej Góry, gdzie na co dzień mieszka łącząc pracę zawodową z opieką nad synem i nie ma dużo czasu na przygotowania ślubne.


Na pierwszy ogień poszedł wybór sukni ślubnej. Kasia wraz z Kornelią Tomaszewską – koordynatorką projektu - udały się w gościnne progi salonu Novia. Z pomocą właścicielki – Anny Dowlarz udało się spełnić marzenia naszej uczestniczki. Kasia widząc siebie w kreacji Delta z kolekcji Pronovias była zachwycona. My też. To był strzał w dziesiątkę! Jeden z najtrudniejszych wyborów mieliśmy z głowy na samym początku.

Stałym punktem programu stała się analiza kolorystyczna, w której chodzi o wskazanie najkorzystniejszych kolorów i stworzenie indywidualnej palety dla konkretnego klienta. Kasia reprezentuje rzadko spotykany typ zimowy, ale pasują jej także kolory z palety lata. Kolory Kasi to ponadczasowe - czerń i biel, ale także większość odcieni niebieskiego, zwłaszcza mocne - chabrowy, kobaltowy, granatowy, fioletowy.

Świadomość własnej figury oraz znajomość palety kolorów przekłada się m.in. na dobór koloru włosów, makijażu, garderoby, dodatków. Praktycznie cały nasz wizerunek zbudowany jest na tej podstawie. Posiadając tą wiedzę, tworzymy spójny i ponadczasowy wizerunek.