Artykuły powiązane


Schyłek roku jest czasem zadumy, podsumowań i oczekiwania. Oczekiwania na nowe - nowe wyzwania, postanowienia, plany i ich realizację.

Dla nas dodatkowo jest to okres wytężonej pracy nad najbardziej prestiżowym eventem ślubnym w naszym regionie. Mowa oczywiście o Wielkiej Gali Ślubnej, której już dziewiąta edycja odbędzie się 20 stycznia 2013 roku w największym obiekcie targowym województwa - halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Więcej informacji dotyczących Gali znajdziecie w naszych serwisach internetowych - e-wesele.pl oraz wielkagalaslubna.pl, a także wewnątrz bieżącego numeru.

Co ponadto w świątecznej Uroczystości? Podpowiemy jak poradzić sobie ze stresem przedślubnym oraz na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze sali weselnej. Przyszłym pannom młodym, które nie są zdecydowane na konkretny model sukni, zaproponujemy, jako dość śmiałą alternatywę, wybór kreacji o długości mini. Dla odważnych pań mamy także inną propozycję - niecodzienną ozdobę włosów.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2013 Roku życzymy wam wytyczenia celów, które osiągniecie, postanowień, które konsekwentnie zrealizujecie, nowych wyzwań, które będą motorem napędowym waszych działań, zdrowia, uśmiechu, niespożytej energii i mnóstwa życzliwości.

Redakcja