Artykuły powiązane
Lato powoli dobiega końca. Warto wykorzystać ostatnie ciepłe dni na długie spacery, wyprawy rowerowe lub weekendowe wyjazdy. Zwłaszcza powinny o tym pomyśleć pary, które wybrały jesienne miesiące na czas swoich zaślubin. Chwile spędzone razem z dala od obowiązków związanych z przygotowaniami uroczystości, pozwolą wam się zdystansować i odprężyć. Innym pomysłem na przedślubny relaks niech będzie wizyta w SPA. Wystarczy wykupić karnet i oddać się w ręce profesjonalistów. Nawet po jednorazowym seansie poczujecie się jak nowo narodzeni!

Jesień zwiastuje zakończenie tegorocznego sezonu ślubnego. Jednak nasze myśli krążą już wokół przyszłego roku, a konkretnie ukierunkowane są na organizację kolejnej edycji Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się 20 stycznia 2013r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Wszystkich narzeczonych gorąco zapraszamy do odwiedzenia MTS w tym szczególnym dniu. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco na stronach e-wesel.pl i wielkagalaslubna.pl.

Jeżeli ciągle czujecie niedosyt, to jak zawsze polecamy największe i najbardziej popularne forum ślubne w sieci - www.forum.e-wesele.pl. Nie ma pytania, na które nie znaleźlibyście tam odpowiedzi!