Artykuły powiązane

 Letnie szaleństwa i wojaże już za nami. Teraz czeka nas jedna z najbardziej barwnych pór roku. Kolorowa Jesień jest swoistą inspiracją dla profesjonalistów od wizerunku - makijażu, fryzur i ubioru, a także dla projektantów mody ślubnej.  W najnowszym numerze Uroczystości mamy zaszczyt przedpremierowo zaprezentować pierwszą odsłonę kolekcji L'Oreal Jesień - Zima 2007/2008. Przedstawiamy relację z ekskluzywnych pokazów mody ślubnej firm Aspera w Sztokholmie i Sincerity w Essen. Poopowiadamy o magii prezentów ślubnych, staropolskich obyczajach weselnych i poradzimy jakie formalności należy załatwić jeżeli planujemy stanąć na ślubnym kobiercu z cudzoziemcem. Podpowiemy Wam jakie zabiegi na na twarz i ciało należy wykonać przed nastaniem zimy oraz zaprezentujemy jesienne trendy w wizażu.  Już teraz wszystkich narzeczonych zapraszamy na czwartą edycję Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się 13 stycznia 2008r, jak zawsze, w hotelu Radisson SAS. Wcześniej, bo w weekend 27-28 października 2007r zapraszamy na Jesienną Galę Ślubną do CHR Galaxy. O szczegółach obu imprez ślubnych będziemy informować na bieżąco.

 Narzeczonych zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu ślubnego i polecamy nasze forum dyskusyjne - www.forum.e-wesele.pl. Do zobaczenia w sieci!

Gdzie znaleźć Uroczystość ?

 Znajdą ją Państwo przede wszystkim w większości punktów reklamujących się w magazynie. Pozostałe miejsca kolportażu to między innymi urzędy stanu cywilnego, wyższe uczelnie, nauki przedmałżeńskie oraz inne punkty handlowe i usługowe. 

Uroczystość można także zamówić bezpośrednio u nas. Wystarczy skorzystać z formularza zamówieniowego, który można znaleźć tutaj.