Artykuły powiązane

 Witamy Was wakacyjnie! Lipiec i sierpień to dla większości ulubione miesiące. Teraz czeka nas upragniony wypoczynek, jest ciepło, słońce ogrzewa nasze ciała, a myśli krążą wokół jednego - wypadu poza miasto, najlepiej nad wodę i poopalaniu się. Bądźmy jednak rozsądni i pamiętajmy o odpowiedniej ochronie przed słońcem. Korzystajmy z każdej wolnej chwili i cieszmy się Latem póki panuje nam niepodzielnie.

 Jak zapobiegać niepożądanym, przykrym skutkom kąpieli słonecznych piszemy wewnątrz naszego letniego numeru Uroczystości. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Was szereg zajmujących artykułów. Zapraszamy przyszłe świadkowe do zapoznania się z przeglądem kreacji na Wielkie Wyjście. Pannom Młodym podpowiadamy jak wybrać odpowiednią biżuterię ślubną oraz odpowiedni bukiet. Wszystkie panie zachęcamy do letniego szaleństwa i kupna wesołej, kolorowej bielizny. Jak zawsze znajdziecie również szereg porad z zakresu zdrowia i urody. Oprócz artykułów przedstawiamy aktualną ofertę firm.

 Wszystkim wakacyjnym parom młodym życzymy pięknej pogody, uśmiechu na twarzach, niezapomnianych wrażeń i mnóstwa wzruszeń podczas Najpiękniejszego Dnia Waszego Życia.

 Narzeczonych zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu ślubnego i polecamy nasze forum dyskusyjne - www.forum.e-wesele.pl. Do zobaczenia w sieci!

Gdzie znaleźć Uroczystość ?

 Znajdą ją Państwo przede wszystkim w większości punktów reklamujących się w magazynie. Pozostałe miejsca kolportażu to między innymi urzędy stanu cywilnego, wyższe uczelnie, nauki przedmałżeńskie oraz inne punkty handlowe i usługowe. 

Uroczystość można także zamówić bezpośrednio u nas. Wystarczy skorzystać z formularza zamówieniowego, który można znaleźć tutaj.