Artykuły powiązane

 Kolekcja ślubna firmy Swarovski czerpie inspirację z ponadczasowego symbolizmu, spowijając dzień ślubu w atmosferę oddania, blasku i czystego luksusu, dzięki misternym sukniom, ozdobom do włosów, wyszukaną biżuterią i przedmiotom dekoracyjnym z kolekcji Love & Light.

 W tym sezonie Swarovski na nowo interpretuje i nadaje nowoczesną formę klasycznej, białej perle. Symbol kobiecości i czystości wśród chrześcijan, miłości wśród hindusów i ochrony wśród muzułmanów - perła odgrywa obecnie wyjątkową rolę w obchodach uroczystych okazji na całym świecie.

 "Eternal" - słowo przywodzące na myśl wieczną miłość oraz nazwa nadana wyrafinowanemu, lekkiemu naszyjnikowi składającemu się z podwójnego sznura pereł i pary eleganckich jaskółek. Wysadzany kryształami techniką pavé i zdobiony kryształowym kamieniem w kolorze ecru okaz tego ptaka można znaleźć również na plisowanej atlasowej torebce. Symbol ciepłych, wiosennych dni - jaskółkę tradycyjnie postrzega się jako zwiastun szczęścia i nadziei. W interpretacji firmy Swarovski niesie ona na brzuszku kryształowy kamień jako symbol urodzaju i płodności.

Majestatyczny pierścień "Cinderella" w całości pokryty kryształami (osadzonymi techniką Pointiage), stanowi wzruszający, ostatni prezent dla panny młodej zanim założy najwyższy symbol wspólnego życia na swoim palcu.

 

 Magiczny diadem powrócił do Kolekcji Love & Light w tym sezonie ze wstęgą pereł i elegancką kryształową koronką wykonaną techniką pavé. Wyjątkowo kobiecy diadem "Entwined" w ten sposób symbolizuje związek pomiędzy panną i panem młodym.

 

 Gwiazdą nowej kolekcji jest jednak bez wątpienia w całości ręcznie wykonana suknia ślubna z satynowej krepy. Zdobiona paskami z kryształowej siateczki Crystal Mesh, rozciągającymi się aż do końca trenu, w kolorach przechodzących od białego opalu do jasnoniebieskiego. Ta wyjątkowo modna suknia jest dodatkowo zdobiona odczepianymi różami z kryształowej siateczki Crystal Mesh wykonanymi ręcznie przez Lemarié - producenta najwyższej jakości ozdób. Efekt dopełniają długie, romantyczne rękawiczki z jagnięcej skóry, również zdobione kryształową siateczką Crystal Mesh. Wytworzenie tej oszałamiającej kreacji, bez wątpienia należącej do haute couture, trwa 80 godzin.

 

 Jeden z najlepiej sprzedających się artykułów z kolekcji Crystal Living - kryształową ramkę zdobi teraz kaskada przezroczystych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Towarzyszy jej chroniona przez duża, kryształową bryłę, elegancka szkatułka również zawierająca ten sam element kaskady kryształów spływających po wszystkich jej ściankach.

 

 Kieliszki do szampana i kuliste świeczniki do tea lightów z elementami wypełnionymi maleńkimi kryształkami chaton, również stanowią część tegorocznej kolekcji.

 

 Cała kolekcja oferuje pięknej pannie młodej wszystko, czego tylko może zapragnąć w ten wyjątkowy dzień.