Artykuły powiązane

 Za chwilę mamy rok 2008, czyli rok poszukiwań nowych przesłań w świecie mody. W projektach wzorów biżuteryjnych widoczna jest inspiracja przeszłością. Designerzy kierują się często ku mitologii czy kulturze Bizancjum. Wracają również do fascynacji Afryką i wzorami etnicznymi. Charakterystyczna jest również biżuteria wieloelementowa, wyglądająca czasem na niemal przypadkowe połączenia. W kolorystyce dominują ciemne barwy, a także klasyczne połączenia typu black & white. Widoczne są ergonomiczne, opływowe kształty oraz różnorodne zastosowania światła i koloru. Popularne zostają nadal drewno, metal, a także plastik i szkło.

 Nie znajdziemy już tak łatwo chwytów niedozwolonych, ponieważ super modne są kontrowersyjne połączenia i silne kontrasty. Nowym przebojem są barwne, szklane, duże kamienie. Należy także spodziewać się motywów koronkowych, długich łańcuchów i ażurów z kolorowymi akcentami. A jeżeli wybieramy bransolety? Tu zasada "im więcej tym lepiej" jest zupełnie na miejscu.

 Hasłem przewodnim w sezonie zimowo-karnawałowym 2008 jest WOLNOŚĆ zainspirowana przekorną naturą kobiet, idących przez życie pewnym krokiem. Sylwestrowe zabawy i karnałowe szaleństwa przed nami. Warto więc zaszaleć i kupić dodatek, który podkreśli waszą osobowość i sprawi, że poczujecie się piękniejsze. Zanurzcie się w ekscytującym i tajemniczym świecie biżuterii TARA, gdzie z pewnością czeka coś specjalnie dla was.

 Cała kolekcja znajdująca się w szczecińskim sklepie TARA (ul. Jagielońska 93) sprowadzana jest z Paryża - stolicy mającej ogromny wpływ na najnowsze trendy w modzie. W salonie biżuterii TARA każda z pań znajdzie COŚ wyjątkowego dla siebie. A osobom, które mają problem z doborem biżuterii do konkretnych strojów, fachowy personel zawsze doradzi i pomoże. Salon TARA jest również wyśmienitym miejscem do wybrania idealnej biżuterii na prezent. Serdecznie zapraszamy.

Tylko teraz wyjątkowa okazja !!!

Przyjdź ze swoją sukienką sylwestrową, bluzką, gorsetem...
Do salonu Tary, a pracownicy Tary dobiorą wyjątkową biżuterię do twojej kreacji.

Dodatkowo tylko do 31.01.2008 masz możliwość zapisania się indywidualne konsultacje dobrania biżuterii do Twojego typu urody.

Serdecznie zapraszamy do Salonu Biżuterii TaRa