Artykuły powiązane

Zapierająca dech w piersiach, pełna inspiracji publikacja dla panny młodej, która pragnie olśniewać. CRYSTALLIZED™ ma zaszczyt ogłosić premierowy pokaz niepowtarzalnego albumu zatytułowanego "Unbridaled - mariaż tradycji z awangardą". Luksusowy, 194-stronicowy album stanowi zapis efektów współpracy światowej klasy projektantów z całego sektora ślubnego i jest wyjątkowym hołdem złożonym współczesnemu związkowi. Album ukazuje w nowym świetle wielowiekowe tradycje weselne, a równocześnie oddaje całe szaleństwo, zabawę i stylowość tego niepowtarzalnego wydarzenia.
Podobnie jak sama marka CRYSTALLIZED™-Swarovski Elements, ta opasła księga, zawierajcąca zachwycające, unikatowe przedmioty, będące ucieleśnieniem dziewczęcych marzeń współczesnej panny młodej, ma na celu rozbudzić wyobraźnię, a także poruszyć duszę i serce każdej kobiety planującej ten wyjątkowy dzień. Album "Unbridaled - mariaż tradycji z awangardą" jest otwartą, wielokulturową publikacją o nieograniczonym zasięgu, w której połączono talenty ponad stu renomowanych projektantów z 22 krajów działających w każdej dziedzinie wzornictwa. Projektanci ci połączyli swe siły, aby stworzyć prawdziwie oryginalną wizję tej najwspanialszej ze wszystkich ceremonii. W wyniku ich pracy powstała cudowna w swej zuchwałości mieszanka akcentów etnicznych z elementami Zachodu, rozciągająca się od Las Vegas przez Sztokholm i Dubaj, aż po Tokio. Projekt ten umocnił pozycję marki  CRYSTALLIZED™-Swarovski Elements jako jednego z czołowych katalizatorów we współczesnej kulturze światowej.
Ta unikalna kolekcja międzynarodowych projektów, inspirujące narzędzie do tworzenia pięknych snów, powstała pod kreatywnym przodownictwem Stephena Todda we współpracy ze stylistką Sophią Neophitou oraz dziennikarką Marion Hume. Czołowi przedstawiciele świata luksusowej mody dostali znakomite wsparcie w osobach fotografów: Karen Collins, Sofii Sanchez i Mauro Mongiello, Roberta Wyatta i Martiny Hoogland-Ivanow, stylistów: Lucy Ewing, Jamie'go Surmana, Kanako Koga oraz autorów tekstów: Natashy Fraser-Cavassoni i Johna Armstronga.

Projekty wszechczasów zebrane we wspaniałym kompedium CRYSTALLIZED™-Swarovski Elements zachwycają nie tylko w modzie. Blask i urok najnowszych produktów zawsze wywoła błysk w oku projektantów mody, biżuterii, bielizny, obuwia i mebli, nie mówiąc o projektantach zastawy stołowej, papeterii, bielizny pościelowej, oprawek okularów czy oświetlenia.
Kryształy są idealne do ozdoby
ramion, dodają światła i blasku dekoltowi oraz finezji najbardziej magicznej sukni, jaką dziewczyna kiedykolwiek będzie nosić - mówi John Galliano. Wypowiedź ta stanowi doskonały opis jego długiej do ziemi, wąskiej sukni z aksamitu w kolorze kości słoniowej oraz dopasowanego do niej płaszcza w formie kimona, zainspirowanego projektami Paula Poireta i stworzonego specjalnie na potrzeby projektu Unbridaled. Każdy kryształ został ozdobiony ręcznym haftem z przezroczystej białej koronki wyglądającej jak delikatna warstwa świeżo spadłego śniegu.
Zdaniem Vivienne Westwood Dla kobiety najważniejszy jest wspaniały, pełen godności styl - mieć odpowiednią postawę i zwracać uwagę na każdy szczegół. Jej prosta suknia ślubna w firmie klepsydry wykonana z niezliczonej ilości kwiatów na surowym płótnie z całą pewnością zapewni całkowity spokój i opanowanie. Duże, kwadratowe kryształy na ramionach i biuście stają się stopniowo coraz mniejsze, co dodatkowo potęguje wrażenie wyprostowanej, niezachwianej sylwetki.
Dla wschodzącej gwiazdy, Phillipa Lima, kryształy na sukni ślubnej pomagają stworzyć świat fantazji, ucieleśnić wszystko to, o czym każda kobieta marzy jako dziecko. Jego pozornie prosta, wąska suknia bez ramiączek, ozdobiona rozsypanymi, białymi sześciennymi  CRYSTALLIZED™-Swarovski Elements stanowi uosobienie współczesnej ? elegancji. Kaskady kryształów
w kolorze bladego szampana zdobiące suknię projektu Viktor & Rolf's przeistaczają pannę młodą w mieniące się, zachwycające samo w sobie, szampańskie zjawisko. Dla Very Wang, jednej z najbardziej znanych projektantek sukien ślubnych na całym świecie, sprawa jest prosta - Panna młoda powinna wybrać suknię, która przede wszystkim oddaje jej osobowość. Jej powłóczysta suknia ślubna w greckim stylu, ozdobiona girlandą z kryształów na szyi, stanowi wyraz ponadczasowej elegancji i piękna.
Biała, skórzana minisukienka z wielkimi elementami kryształu na kołnierzu projektu młodego twórcy Christophera Kane'a jest idealna dla panny młodej, która odważy się założyć coś niezwykłego w swoim szczególnym dniu. Wizja rosyjskiego projektanta Igora Chapurina jest nie mniej radykalna. Jednak jego wielki, lekko opadający repliki rolex welon, ozdobiony delikatnymi, połyskującymi kryształami ma z jednej strony odzwierciedlić historię, folklor i rytuały jego ojczyzny, a z drugiej pełną nadziei przyszłość. Stanowi zatem idealne połączenie tradycji i awangardy.
Połączenie tradycji z awangardą prowadzi do uwolnienia nieposkromionej kreatywności. Niczym nieograniczone, indywidualne interpretacje wielowiekowego rytuału nieustannie unowocześniane, interpretowane na nowo i na nowo odkrywane złożyły się na powstanie tej niezwykłej publikacji, jaką jest album UNBRIDALED, przedstawiony czytelnikom przez  CRYSTALLIZED™-Swarovski Elements. Po premierze w Paryżu w styczniu 2008r limitowane wydanie albumu będzie dostępne w wybranych księgarniach na całym świecie, w sklepach sieci Swarovski, w Internecie oraz za pośrednictwem wybranych firm projektanckich.
Olśniewający mariaż kryształu i zaprojektowanych produktów - sukni, zastawy, bukietu, luksusowego bagażu, a nawet wyściełanej futrem z norek maski do spania - okazał się niezwykle radosny. Na stronach albumu "UNBRIDALED - mariaż tradycji z awangardą" widać, że jest to połączenie emocji, inwencji, energii, pasji oraz chęci olśniewania.