Artykuły powiązane

tekst: Katarzyna Balcerekwłaścicielka Salonu Sukien Ślubnych i Wizytowych Blanco&Negro oraz Pracowni Krawieckiej. 
foto: Matylda Pietkiewicz, Andreas Runge

   

W maju br, pozostając w zachwycie nad pięknym, kwitnącym Szczecinem, zorganizowaliśmy sesję zdjęciową sukien ślubnych i wizytowych Blanco&Negro pod przewodnim hasłem „In the street”.
Sesja była spontaniczna, szybka i odbyła się w centrum miasta pokazując urokliwe zakątki Szczecina.

Dla kogo?
Adresatkami prezentowanej kolekcji są przed wszystkim panny młode, a zaraz po nich - druhny, świadkowe oraz kobiety szukające kreacji innych niż wszystkie.

 

  

 
Cel

Kolekcja miała na celu pokazanie różnorodności w stylizacjach ślubnych. Mamy zatem m.in. klasyczną suknię ślubną, odpowiednią dla różnych typów urody i sylwetek panien młodych, ale także suknię w wersji boho – lekką, miękką, z plisowanego tiulu bawełnianego – tak gładkiego jak kwitnące magnolie.

Suknie okazjonalne
Kolorowe kreacje pokazują stylizacje na różne okazje – od wesela po wyjście np. do filharmonii, opery lub na elegancki wieczór z ukochanym.

  

Szyte na miarę
Stylizacje wieczorowe są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Co ważne suknie są szyte na miarę, a to oznacza, ni mniej ni więcej, tylko możliwość stworzenia wymarzonej kreacji dla kobiet o różnych rozmiarach – od XS do XXL. Podobnie rzecz się ma w przypadku sukien ślubnych, które są dostępne na zamówienie, w wielu odcieniach bieli oraz w modnym ostatnio kolorze nude.

   

   

   

 

 

Blanco&Negro to nowoczesna marka na szczecińskim rynku, powstała w 2016 roku. Jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich kobiet.
Salon w ofercie posiada kreacje nie tylko na ślub i wesele, ale na każdą okazję.
Blanco&Negro to także Pracownia Krawiecka oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru stroju, projektowanie, krawiectwo artystyczne i szycie na miarę, z zachowaniem najwyższego kunsztu i jakości. BĄDŹ NASZĄ INSPIRACJĄ!


pl. Zwycięstwa 1 (róg św.Wojciecha), Szczecin
tel. + 48 508 578 073
tel. + 48 502 920 922 (Katarzyna)
e-mail: salon@blanconegro.pl