Artykuły powiązane

 

Jesień coraz śmielej wkracza w naszą rzeczywistość. Jest to więc idealny moment na chwilę przyjemności i wizytę u salonie manicure. Paznokcie w ciepłych, nasyconych odcieniach poprawią humor i idealnie wpiszą się w otaczającą nas aurę.

 

Szarości z przełamaniem
Szary kolor jest uniwersalny, dlatego sprawdzi się także w manicure u schyłku lata. Jesiennego sznytu dodadzą paznokciom złoto-beżowe akcenty ułożone w intrygującą mozaikę.

 

 

Brązy, beże i zgaszony żółty
To paleta jednoznacznie kojarząca się z jesienią. Kolory ziemi w harmonijnym zestawieniu. Żeby nie było zbyt monotonnie, każdy paznokieć można pomalować innym odcieniem. Wzrok przyciągną kolorowe „maziaje” przywołujące na myśl drzewa na wietrze.

 

 

Czerń z szarością
Połączenie czerni z szarością da w efekcie niezwykle wytworny i elegancki look, ale z przysłowiowym pazurem. Manicure utrzymany w takich kolorach będzie idealny na co dzień, ale także sprawdzi się na wielkie wyjście. Takie paznokcie zwrócą uwagę absolutnie każdego.


Kolorystyczny miks
Coś dla kobiet, które lubią nieco więcej koloru na paznokciach. Tym razem mamy róż na pograniczu odcieni Pink Lavender i Spring Crocus w zestawieniu ze srebrem, czernią i kroplą świeżo rozgniecionej jagody okraszonej srebrnym brokatem. Fantazyjny, energetyczny pomysł na manicure okazjonalny, np. dla świadkowej.

 

Nude z dekorem
Wyciszony, piękny, naturalny kolor nude, ale z fantazyjnym wzorem na jednym lub dwóch wybranych paznokciach. Dekor oparty o odcienie rozmytej bieli, nude i srebrzystego brokatu w ilości mini.

 

 

Dla jesiennej panny młodej
Wybrałam trzy propozycje, które świetnie wpiszą się w ślubną stylizację. Pierwszy pomysł to paznokcie w wyważonych kolorach zgaszonej szarości i nude, ale z miłosnym przesłaniem. Napis „love” na wybranym paznokciu, najlepiej na serdecznym palcu, na którym zabłyśnie obrączka, nada charakteru.
Druga pomysł kojarzy się mocno ze ślubem głównie poprzez użytą kolorystykę. Paznokcie spowite w bieli, ale z drobnym kolorystycznym akcentem w postaci zielonego jabłuszka. Kusząca propozycja.

 

Nakrapiane paznokcie, utrzymane w ciepłych, pastelowych odcieniach z nutka szaleństwa w postaci wybijających się różowych kropek, mogą być ciekawą propozycją, która wprowadzi odrobinę koloru do dominującej bieli w ślubnej stylizacji.