Artykuły powiązane

Obecny sezon zapowiada się bardzo obiecująco. Mam wrażenie, że styliści wyznaczający trendy w manicure postanowili usatysfakcjonować wszystkie kobiety. Oto przegląd najbardziej gorących kierunków z ozdabianiu paznokci.

Kolorystyka
Do wyboru będzie pokaźna paleta odcieni. Zaczynając od delikatnego różu, poprzez bardziej nasycony (tzw. Barbie pink), na fuksji skończywszy. To zakres odcieni powiązanych z różem. Kobalt, chaber, granat i błękit powinny usatysfakcjonować miłośniczki koloru niebieskiego. Bezsprzecznym hitem będzie intensywny pomarańczowy.

Klasyka
Do łask wracają czerwienie. Tym razem nastąpił zwrot w kierunkach odcienia bordowego i głębokiej winnej czerwieni. Klasyka sama w sobie.

 

Naturalnie
Jest i coś dla kobiet, które nie lubią wyrazistych kolorów na paznokciach. Beże, wersja nude, rozmyte biele będą na czasie.

Ekstremalnie
Czerń raczej nie kojarzy się z wiosną. Pomimo tego jest to jeden z proponowanych kolorów na tę właśnie porę roku. Nie mam wątpliwości, że ten trend znajdzie swoje grono odbiorców.

Dodatki
Styliści stawiają przede wszystkim na błyszczące, mieniące się dodatki. Na topie będą kryształy, cyrkonie i brokat i to nie najmniejszych rozmiarów.

Kształty
Geometryczne wzory, wszelkie zygzaki, esy-floresy, kolorowe linie, grochy to najmodniejsze w tym sezonie zdobienia. Hot trendem będą litery z chińskiego alfabetu, które zagoszczą na paznokciach dłoni.