Artykuły powiązane

Jeżeli planujecie swój wielki dzień na przyszły rok, a dodatkowo lubicie podążać za tym, co w danej chwili jest na absolutnym topie, mamy dla was pięć najgorętszych stylów na przyjęcia weselne i ceremonie ślubne. Jesteście gotowi?

Lekko i subtelnie
Przyjęcia weselne z nutą romantyzmu to jeden z czołowych kierunków na przyszły rok. Lekkie, zwiewne suknie ślubne i delikatna kolorystyka z różem w rozmaitych odcieniach wpiszą się idealnie w ten styl. Będzie słodko, zwiewnie i subtelnie.

Nowocześnie i minimalistycznie
Styl minimalistyczny staje się coraz bardziej popularny i zyskuje coraz większe grono miłośników.

Śluby i wesela w takim klimacie będą mocno lansowane jako jeden z głównych trendów przyszłorocznego sezonu. W parze z minimalizmem będzie dumnie kroczył styl nowoczesny, który także staje się coraz silniejszym nurtem stylizacyjnym i architektonicznym. Czego można się spodziewać z połączenia nowoczesności z minimalizmem? Prostoty, surowości, stonowanej kolorystyki, nieprzekombinowanych pomysłów i rozwiązań.

Powrót do przeszłości
I to jeden z trzech. Tym razem cofamy się do lat siedemdziesiątych. Co powiecie na przyjęcia weselne w klimacie hippie?

Drugim nurtem będzie znany od paru sezonów i nadal modny boho style. Będzie niezwykle kolorowo, kwieciście, wzorzyście z mocnymi akcentami etnicznymi. Jednym słowem będzie królował eklektyzm i mieszanie stylów. Jesteście gotowi stawić czoła temu szaleństwu?

Lata dwudzieste, lata trzydzieste
Czyli zgoła inne klimaty niż opisane wyżej, ale ponownie wsiadamy w kapsułę przenoszącą w czasie ;)
Tak zwany High Glam to nic innego jak piękne dodatki, bogata forma, szyk i elegancja w każdym wymiarze. Nie ma opcji pójścia na skróty. Tutaj wszystko będzie na „wysoki połysk”. Będzie się mieniło, będzie błyszczało.

Industrial z kroplą retro
W tym przypadku mamy do czynienie ze zderzeniem dwóch odległych światów i totalnie odmiennych nurtów. Z jednej strony nowoczesny, przemysłowy styl, który charakteryzuje się prostotą i surowością. Z drugiej strony mamy do czynienie ze nurtem odwołującym się do przeszłości. Co otrzymamy w efekcie? Nowoczesne wnętrza, ale okraszone retro dodatkami (porcelaną, koronkami, wzorzystymi, delikatnymi akcesoriami, etc), to po pierwsze. Po wtóre klimatyczne, oldschoolowe przestrzenie, ale z ultranowoczesnymi meblami i innymi dodatkami, które zaakcentują industrialny klimat.