Autor Wątek: Zespoly muzyczne z kuj-pom  (Przeczytany 228722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« dnia: 12 Maja 2007, 16:11 »
Witam  :uscisk:
Jestem w trakcie przygotowan do wesela i czy ktos moglby polecic jakies sprawdzone zespoly z wojewodztwa kujawsko-pomorskiego.
Bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maja 2007, 17:02 »
Mam tę samą prośbę. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maja 2007, 17:57 »
:hello: Panterkaam Czy masz juz reszte pozalatwiane tzn sale, fotograf, kamerzysta??

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
hej
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maja 2007, 18:36 »
mam tylko sale i to na 90%. W środe podpisanie umowy to bedzie na 99

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maja 2007, 18:58 »
A gdzie masz zarezerwowana sale?? Bo ja na razie jestem na etapie szukania sali w okolicach Fordonu. Moze orientujesz sie cos??

Offline madziac
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maja 2007, 19:19 »
CZEŚĆ DZIEWCZYNY !!! MIAŁAM TAKI SAM PROBLEMIK CO WY NA POCZĄTKU Z ORGANIZOWANIEM WESELA - NIEWIADOMO GDZIE SZUKAĆ, ITP ITD...JA JUZ JESTEM NA KOŃCÓWCE PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH BO ZA 2 MIESIĄCE I KILKA DNI POWIEM "TAK"..NO ALE DO RZECZY...JEŻELI CHODZI O SALĘ TO MNIE NAJBARDZIEJ SIE PODOBA MYSLĘCINEK, GDZIE Z RESZTA BĘDE MIAŁA WESELE...BLIŻEJ FORDONU TO SŁYSZAŁAM, ŻE SALA NA UNIWERSYTECIE BYŁE ATR JEST BARDZO FAJNA...ALE TO TYLKO ZE SŁYSZENIA ZNAM :)) FOTOGRAFA MAM ZARĄBISTEGO..MAŁO KASUJE A JEST NIESAMOWITY!!! MŁODY PAN, KTÓRY PRACUJE DLA GAZETY!!!! KAMERZYSTA NO TO SPRAWA TROCHE DROŻSZA - JEZELI CHODZI O MNIE...BO OK 2 TYSIĄCE :)) ALE KRĘCI BARDZO FAJNIE :)) JAK BY CO TO PISZCIE :))
JUŻ NIEDŁUGO MY :)

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maja 2007, 21:54 »
Hej Madziac  :skacza:
To juz masz wiekszosc problemow z glowy. Ja dopiero jestem na poczatku tej calej bieganiny  :tupot:.  I mam o tyle utrudnione ze nie ma mnie obecnie w kraju  :???: Dlatego zalatwiam wiekszosc przez neta.
Tez slyszalam opinie ze w stolowce byleg o ATR jest ok. Mialam tam studniowke (7 lat temu) a wiem ze budynek jest po generalnym  remoncie. Zastanawiamy sie jeszcze na Jermir w Strzyzawie i bardzo podoba nam sie w palacu w Ostromecku (ale wiem ze tam sie niezle cenia).
Myslecinek super miejsce na wesele.  A czy moglabys mi podac na pw/maila namiary na tego fotografa i kamerzyste. Z gory dziekuje

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja 2007, 22:10 »
madziac,  Pisz małą literą !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maja 2007, 14:41 »
Sale mam na Pieczyskach, w Fordonie słyszałam pozytywne opinie o Jarmirze - tak to sie chyba pisze. Ja jednak potrzebuje trochę więcej miejsca - w okolicach stu osób. Z tą salą to też jeszcze nie wiadomo, bo finansowanie jeszcze nie jest uzgodnione. Jeśli się okaże że rodzice mojego narzeczonego nie zechcą współfinansować wesela to wtedy będzie mniej mniej gości. Ogólnie nie lubię takiej sytuacji że nic nie wiadomo.

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maja 2007, 00:09 »
A w jakiej sali w pieczyskach?? Bo ja slyszalam pozytywne opinie o OW "POLONEZ" a moi znajomi maja w OW "ŻAGIEL". Szkoda by bylo jak nie bedziesz mogla zaprosic tylu gosci ilu bys chciala/chcieli. Wiadomo. Wszystko rozchodzi sie o koszty. Ja tzn ja i moj narzeczony mamy wstepna liste na 80-90 osob.

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Maja 2007, 01:23 »
Dziewczyny schodzicie z tematu :drapanie: miało byc o zespołach z kuj-pom :taktak:

Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maja 2007, 07:57 »
Cytat: "szajbik"
Bo ja slyszalam pozytywne opinie o OW "POLONEZ"
ja mialam tam wesele, bylam zadowolona z jedzenia, obslugi , noclegow, naprawde nie mam im nic do zarzucenia, bylo swietnie..

w zaglu jest problem takli, ze sa 2 sale,na 1 jest jedzonko, na 2 sie tanczy. rozmawialm z zespolem na temat tej sali i mowili, ze w Polonezie jest o niebo lepiej. zreszta to nie tylko ich opinia...

Offline panterkaam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maja 2007, 22:39 »
co do zespołu to jestem w trakcie szukania - no i mam już kilka namiarów od forumowiczów, jeszcze nie są sprawdzone więc nic nie mówię. Pozytywne opinie słyszałam o polonezie - dlatego tam będziemy balować, żagiel - ma piękną salę ale obsługa podobno do kitu. Należy pilnować ich.

Offline skarbek
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: październik 2007
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maja 2007, 13:48 »
Ja polecam zaspól Sexbomba z Torunia.Sprawdzony na dwóch weselach i na moim też bedzie grał :brawo_2: Składa się z dwóch osób-pana i pani ale graja super każdą piosenkę i dojadą też tylko trzeba sie pospieszyć bo na ten rok to juz nie ma szans
"Dzis też bym Cię wybrała"2007

Offline ba-mo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
też szukam zespołu z bydgoszczy i okolic
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Maja 2007, 18:23 »
w sierpniu przyszłego roku ślubuję i też juz szukam fajnego zespołu z bydzi lub okolic, może macie jakieś namiary? a tak poza tym to co myslicie o Sali Biesiadnej w Białych Błotach???
Ba-Mo

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Maja 2007, 23:02 »
Ja mam zespół z Bydgoszczy ale szczerze wam powiem że to raczej   :mdleje:  .  Miał być inny ale takie zamieszanie wyszło że jest ten 2 facetów. żacy. zna ktoś? Może mnie któraś zwaspocieszy że nie są tacy beznadziejni :mdleje: .

Offline AGNIESIA

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maja 2007, 20:26 »
Błagam o jakieś namiary na dobry, sprawdzony zespół najlepiej 3 lub 4 osobowy, jeśli niczego nie znajde moj narzeczony gotów sprowadzić zespół z Lublina a koszty są ogromne.

Offline PaulaPrzem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Lipca 2007, 11:15 »
My poszukujemy zespołu na sierpień 2008.
Możecie kogoś polecić, lub ewentualnie odradzić.
Może uda stworzyć się listę zespołów które warto wybrać i tych które nie powinny zagrać już na żadnym weselu.
Przyda się to nam i na pewno wielu innym parom.
Wpisujcie nazwy zespołów.
Pozdrawiamy
Paulina i Przemek




Offline kaasieek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 425
  • data ślubu: 06.06.2007
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipca 2007, 21:28 »
siva, jak ludzie chcą się bawić to im muzyka nie będzie przeszkadzała i będą się bawić dosłownie przy wszystkim, także nie martw się :)


Offline MadziaAdi

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: też szukam zespołu z bydgoszczy i okolic
« Odpowiedź #19 dnia: 5 Września 2007, 17:01 »
Polecam sale biesiadna w BB jest zajefajna zawsze super udekorowana no i wjazd samochodem na sale bardzo fajna atrakcja byłam tam na dwóch weselach i na swoje wesele tez mamy tam wynajęta sale.
Pozdrawiam  :) :) :D

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Września 2007, 14:39 »
Ja też czaję się na dobry weselny zespół. Problem ze znalezienim jest ogromny. Przyznam szczeże że mamy dziś podpisać wstępną umowe z najbardziej sensownym z przesłuchiwanych zespołów. Myślałam co prawda o troche innym klimacie, ale oczywiście polecane przez wszystkich zespoły są od dawna zarezerwowane i nie mają wolnych terminów na sierpień 2008 (nawet na piatki). Trzeba wiec wybrać najlepsze z tego co pozostało. W zespole który wybraliśmy są trzy osoby kobieta-wokal, jej mąz - klawisze (oczywiscie:)) i akordeon (świetny ;D) i jakiś jeszcze facet z saksofonem. Może nie żucił nas na kolana ten saksofon bo grajek wirtuozem nie jest, ale patologii nie robi. Są bardzo komunikatywni- można to było zauważyć nawet w stosunku do nas. Imprezę opisali dośc dokładnie i brzmi to naprawde niexle. Widać ze sa nastawieni na stworzenie warunków do zabawy a o to przecież chodzi. Słuchalśmy kilku zespołów (w tym o większym muzycznym kunszcie niż wybrani przez nas), ale brakowoło im umiejętnosci zabawy ludzi. Życzę cierpliwości i duuuzo szczęscia:):):) Pozdro
o boże! spieszyłam się i zrobiłam pełno błędów! Przepraszam  :-[ A co do sali to ATR zbiera świetne recenzje- sama rok temu bawiłam się tam na firmowej imprezie i było bardzo fajnie:) Tylko że sale sa tam dwie (pierwsza na ok 100 osób, a druga wiiększa) i nie umiem sobie wyobrazić razem dwóch wesel przedzielonych sala i gości mieszajacych się w toaletach  :-\
 Mam nadzieję, ze jest to jakoś dobrze logistycznie rozwiązane. Ktoś był tam na takich, podwójnych imprezach na ATR-ze?



Offline justyna2384

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Września 2007, 01:00 »
do grecka
mozesz mi dac namiary na ta kapele co bedzie u ciebie na weselu jak oni sie nazywaja?, ja narazie sie spotkalam z samymi odmownymi odpowiedziami ,wszystkie zespoly maja juz termin zajety :(     jeszcze troche i chyba pomysle o jakims wodzireju weselnym  ;) bede wdzieczna jak mi przeslesz namiary na priv

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #22 dnia: 7 Września 2007, 21:31 »
Justyna 2384v namiary poszły na priva:) pozdro



Offline justyna2384

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #23 dnia: 8 Września 2007, 18:12 »
do grecka
dzieki za namiary ,bede sie z nimi kontaktowac zobaczymy co z tego wyniknie ??? ??? Slyszalas moze o zespole CRAFT z bydgoszczy ?? osobiscie nie wiem  jak graja , odsluchalam tylko demo ze str. internetowej i uwazam ze sa nawet do rzeczy napisali mi ze termin maja jeszcze wolny, nie wiem czy warto sie z nimi spotykac?? Moze wiesz cos na ich temat?

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #24 dnia: 8 Września 2007, 18:19 »
Witaj:) nic o nich nie mogę ci powiedzieć. Nawet jeśli ktoś ci goraco poleca albo odradza jakiś zespół to zawsze warto ocenić samemu. Każdy oczekujeczegoś  innego wiec cieżko polegać na opiniach innych. Myśle że powinnas wybrać się posłuchać ich  za zywo - to zawsze inaczej brzmi niż tasma. Powodzenia i daj znac jak znajdziesz cos ciekawego:) papaty  :D



Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #25 dnia: 8 Września 2007, 21:50 »
Ja mogę polecić zespół Żacy z Bydgoszczy, 2 facetów. Bardzo się obawiałam jak wypadną, ale jestem już po ślubie i mogę powiedzieć że grali naprawdę super.

Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #26 dnia: 8 Września 2007, 21:52 »
justyna2384 tak jak napisala grecka każdy ma inny gust i oczekuje co innego. Myślę, że warto się spotkać i sprawdzić co mają osobiście do powiedzenia i sprawdzić ich na żywo. Cenowo chyba też nieźle wychodzi. Nam sie rownież podobało demo z ich stronki i chcieliśmy ich wybrać. Pozdrawiam i czekam na rezultaty

Offline grecka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #27 dnia: 9 Września 2007, 15:08 »
ostatnio udało mi się podpisać umowę z zespołem.     :koncert:  Ciągle się wacham czy wybór był dobry...  ??? Ale to u mnie normalne wiec się nawet nie dziwie moim rozterkom. Przy podpisywaniu umowy w prost powiedziałam o moich obawach i oczekiwaniach. Pozostało mi tylko wierzyś, że nie oszukają nas i będziemy wszyscy dobrze się bawić. Nawet przy próbnym graniu jakie dla nas urzadzili miałam ochotę się pobawić. A ich sposób prowadzenia rozmów daje mi nadzieję ze złapią kontakt ze wszystkimi goścmi. Pozostało mi już tylko wierzyś ze kobieca intuicja nie wystawiła mnie do wiatru  :glupek:
Marzy mi sie jeszcze skrzypek na mszy. Nie rozglądałam sie wiec nie wiem nawet jak to wychodzi cenowo. Bedę coś wiedziała to napisze :Skrzypce:  Siemka



Offline agatkap81
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.08.2007
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Września 2007, 14:13 »
Hej dziewczyny.

Wreszcie dotarłam do większego grona bydgoszczanek:)

1. małam wesele prawie 2 tygodnie temu właśnie a ATR - SUPER!!!! :disco: :skacza:

- OBSłUGA EKSTRA
- JEDZENIE PYCHA I W OGROMNYCH ILOśCIACH
- SUPER WYSTRÓJ
- ŻADNYCH WPADEK
- JEDYNY MINUS KAFELKI NA PODłODZE.

2. mieliśmy bardzo fajną kapelę - Dejavu. 4 chłopaków - wszystkim bardzo sie podobało.

a wokalista jest również organistą i śpiewał u nas na ślubie, a że proboszcz udzielał nam ślubu z wrażenia zaproponował mu pracę w parafii.haha

Wszyscy goście byli zachwyceni i w kościele organistą, i orkiestrą weselną i salą!!

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!!!!!
Związani na zawsze od 31.08.2007



Offline justyna2384

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Września 2007, 19:48 »
do agatkap81
WIATJ PISALAS ZE MIALAS BARDZO FAJNY ZESPOL NA SWOIM WESELU, MOGLABYS PRZESLAC MI DO NICH NAMIARY I PODAC CENE JAKA ONI SOBIE ZYCZA, JEST TO ZESPOL Z BYDGOSZCZY?? SZUKALAM W INTERNECIE ZESPOLU DEJAVU I ZNALAZLAM BYDGOSKI ZESPOL ALE SA TO 3 OSOBY I W TYM JEDNA KOBIETA, TO CHYBA NIE TEN O KTORYM TY PISALAS??