Tak na szybko i swiezo moge powiedziec ze butelka wody mineralnej w markecie to koszt 8 zl , galka lodow 7 zl, pizza srednia 35 zl , lasagne bolognese 35 zl , frytki male 15 zl , piwo w lokalu 14 zl , okolo 30 km autostrady 30 zl , wejscie do parku narodowego krka 108 zl to samo nad jeziora piltwickie, rogal z czekolada 4 zl, sok jablkowy 0.2 ml to 9 zl itd itd oczywiscie ceny moga sie roznic, pisze ile my placilismy, aa no i za apartament dla naszej czworki na 11 noclegow to koszt 750 euro..