dzisiaj w Zdrojach kupiłam edukacyjne puzzle Elefun (drewniane) cyferki i alfabet w kształscie pociągu. Od 2 lat, naprawdę świetna sprawa

Pociąg długi aż na dwa metry i oprócz cyferek i literek uczy też kształtów. Kosztowały 14.99 za sztukę,porządnie wykonane, kolorowe, ja jestem zachwycona

A jadłyście może biedronkowe rodzynki w czekoladzie? 3 rodzaje w jednej paczce- w białej czekoladzie,mlecznej i deserowej, kosztują albo 3 albo 4zł. Jezuuu jakie to jest pyszne...tylko strasznie uzależniające, potrafię jedno opakowanie zjeść w kilka minut...
