rybeńko Kochana tylko Cię uściskać

Ewelinka jeżeli masz w domku przeciągi, wichry szaleją a okna powypadały to sugeruję czapeczkę, paltko i rękawiczki z misia.
Ważne po kąpieli to nie latać z Miłoszkiem a przynajmniej na początku a wiem, że tak będzie wanienka i kąpiel była w jego pokoiku.
Słuchaj Kochanie wszystko co napisała
rybkawiedenka jest wskazane, żadnych tetr (jak zaczniesz używasz to się załamię) i przegrzewania Miłoszka bo wyjdziesz na dwór i za przeproszeniem Miłoszek lekko pierdnie a już będzie przeziębiony. tzw rożek czy też usztywnianie dziecka ale używa się jeśli mama, tata boi się kruszynki trzymać lub ma lęk, że zrobi mu krzywdę to zależy od Ciebie ale na pewno daje poczucie sztywności trzymanego dziecka.
Czy się mądruje chyba nie bo Mateuszek ma 11 miesięcy i był chowany zgodnie z normami nie z epoki PRL
