Artykuły powiązane

Szczeciński salon Centrum Mody Ślubnej już po raz kolejny specjalnie dla swoich klientek przygotował wyjątkowe atrakcje. A wszystko to z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Już w najbliższy czwartek,
8 marca 2012r między 13:00 a 18:00, będzie można skorzystać z porad czołowych szczecińskich wizażystek i stylistek fryzur. Oczywiście do dyspozycji pań będzie personel Centrum Mody Ślubnej oraz suknie, które do woli będzie można przymierzać.

Oprócz profesjonalnych konsultacji panie będą mogły zdecydować się na darmowy makijaż oraz próbną fryzurę ślubną. A po przymierzeniu ślubnej kreacji z kolekcji dostępnych w Centrum Mody Ślubnej, będą mogły zaprezentować się w pełnej krasie jako przyszłe panny młode.

Na tym nie koniec niespodzianek, bowiem już w sobotę 10 marca br, na klientki Centrum Mody Ślubnej czekać będzie kolejna niespodzianka akcja o wdzięcznej nazwie "Z nutką procentów". Panie, które umówią się na wizytę w salonie, będą mogły skosztować bajecznych drinków przygotowanych przez barmanów z firmy Coctail Bar.

Organizator
Centrum Mody Ślubnej, www.cms.szczecin.pl
ul. Kaszubska 58, Szczecin

Partnerzy

Foto: Aleksandra Medvey-Gruszka